Stylecraft Logo

Banová amnestie + Deaktivace WI

Banová amnestie + Deaktivace WI
Majitel

Gotak99 napsal dne 04.09.2017 04:16

Náhleďák Dlouho jste volali po amnestii, proto dnes 4.9. jsme amnestii banů vyhlásili.
Celkem jsme odbanovali 1422 banů. Což je 80,2 % ze všech banů.
Doufáme, že některým alespoň takto zpříjemníme první školní den.

Deaktivace WI

Po roku prevádzky WebInventára sme "oIIDčkovali" 3250 itemov. Z toho ale v čase písania bolo až 2141 itemov v hre (65%). Preto sme sa rozhodli ho ukončiť. Za ten rok sa podarilo uskutočniť 9570 presunov (hra -> WI / WI -> hra).

Proces ukončenia WI bude prebiehať nasledovne:

• Odo dňa 4.9.2017 bude zakázané vkladanie itemov do WI, výber bude aj nadaľej možný.
  • Dňa 25.9.2017 bude WI kompletne odpojený a nebude možný výber ani zobrazenie itemov v ňom.

Itemy, ktoré zostanú vo WI po 25.9. budú odstránené. IIDčka na itemoch v hre zostanú a nebude možné sa ich zbaviť. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na našich helperov.

6 0
Re: Banová amnestie + Deaktivace WI
ItzJiky napsal dne 04.09.2017 10:04

Žádný zpříjemnění nevidím, ti hráči měly ty bany určitě oprávněně (teda doufám 😛 ), tak nechápu proč jim dávat unbany. 😛

• Jirka

3 2
Neaktivní

Megatron68 napsal dne 04.09.2017 10:12

Já myslím, že je to dobře. Možná bude na serveru více hráčů.

1 0
Tulinacek napsal dne 04.09.2017 13:48

Je mi to tak nějak jedno. Aspoň bude více hráčů. Je pravda, že když by jsem měl BAN, tak by jsem byl také rád za Amnestii.

• Tulinacek

0 0
TheNickSK napsal dne 04.09.2017 15:50

Ahoj, můj názor na to je, že ti hráči kteří měli ban na SC určitě přestali hrát na SC a nebo i rovnou MC. Ale někteří toho mohou využít na lepší chování a druhou šanci 😛 😀 . Proto se mi nápad líbí.

~TheNickSK

4 0
Helper+

FaloNLP napsal dne 04.09.2017 15:57

Ahoj

Amnestie byla i proto, že je každý rok a doufáme, že se potrestaní hráči změnili. Také je možné, že nabyde více hráčů.

2 0
adam111 napsal dne 11.09.2017 19:59

Ahoj , můj názor je že to je jako dobrý ale pouze pro ty kteří měly ban. Beru to jako OK. Ale teď budou mít hodně práce hlavně helpeři protože určitě se zvýší počet hráčů a začne se více banovat. Už teď vidím že je více banů než třeba před týdnem. A to se určitě bude počet banů zvyšovat .

~ Adam111

0 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Naši partneři