Stylecraft Logo

BedWars build event

BedWars build event
Avatar BioFrozt BioFrozt
Operátor

BioFrozt napsal dne 07.04.2018 11:13

Ahoj! Po poměrně krátké době přicházíme s dalším eventem, tentokrát se jedná o stavění BedWars mapy. Úkol je jednoduchý – postavte BedWars mapu podle vašich představ. Nejlepší mapy budou používány na serveru jako normální mapy – budou na nich eventy a bude se na nich normálně hrát BedWars po dobu cca dvou týdnů – pokud se budou hráčům líbit, budou přidány natrvalo 😀 Krom toho nejlepší 3 buildeři vyhrávají následující:

 1. Místo – Boss block + 5 klíčů
 2. Místo – Sponzor block + 5 klíčů
 3. Místo – 5 klíčů.

Připojit se může každý – prostě napište „/bw build“ a můžete si zabrat parcelu (/plot auto) a začít stavět. Je ale jedna věc, kterou je důležité si uvědomit: stavění BW mapy není to stejné, jako stavění stavby která má proste být hezká. Při stavbě musíte zvážit nejen jak mapa vypadá, ale i jak by vypadala hra BW na ní. Musíte dávat pozor, abyste správně umístili spawny goldů, abyste nedali základny moc daleko od středu, abyste nebylo moc jednoduché bránit bedku (jeden vchod nestačí, je moc jednoduché ho zablokovat obsidianem) a tak dále.

Pro lidi, kteří mají vážný zájem o účast, je níže seznam informací, které by se mohly hodit.

 • Spawn hráčů označte cedulí. Spawny bronzů, ironů, emeraldů a goldů označujte blocky clay, iron blocky, emerald blocky a gold blocky.
 • Při stavbě mapy nechte na podlaze prostě trávu, potom v reálu samozřejmě nebude pod mapou nic.
 • Nemusíte stavět všechny 4 základny (a 4 emerald spawny) pokud neumíte s WorldEditem – prostě postavte jeden a někdo z adminů vám pomůže ostrovy zkopírovat tak, aby byly symetricky. Samozřejmě, pokud umíte s WorldEditem pak to zvládnete sami 😀
 • Pracujte ve skupinkách maximálně po 4 lidech.
 • Ke své mapě založíte warp pomocí /warp vaše_jméno.
 • Bariéru si do inventáře přidáte příkazem /barrier.
 • Na střed své parcely se teleportujete pomocí /plot middle.

Technické detaily

 • Od spawnpointů (míst, kde se spawnují hráči) do středu mapy by mělo být cca 60-100 blocků.
 • Bedka by měla být vevnitř nějaké budovy (nikoli jako na mapě coloseum nebo end). Do budovy by měly vést 2-3 vchody, nebo jeden velký vchod. Myslete na to, aby bedka šla zablokovat 5-6 obsidiany.
 • Základny (ostrovy, kde se spawnují hráči) by měly mít 25-35 blocků v průměru. Střed by měl mít okolo 40-50 blocků v průměru. Myslete na to, aby nebylo moc jednoduché (ale ani moc složité) se schovat v nepřátelské základně .
 • Na základně by měly být 2 spawny bronzů.
 • Na středu by mělo být 3-5 gold spawnů.
 • Na základně by měl být 1-2 iron spawny.
 • Spawn emeraldů by neměl být na středu – buď udělejte spawny emeraldů na ostrovech (jako na mapě The Tower), nebo na složitě dostupném místě ve vlastní základně (jako na mapě Coloseum nebo na mapě Doly).

Nebojte se být originální. Základny nemusí být klasické létající ostrovy z hlíny, jako na The Tower nebo Coloseum. Základny můžou být letadla, vzducholodě, stromy, houby, mrakodrapy, hrnce… cokoli, co vás napadne. Event končí za 14 dní, tedy 21.4. 23:59. Dejte si pozor, aby vaše stavby nebyly moc velké – pětipatrový palác sice vypadá nádherně, ale na BW mapu se nehodí. A pamatujte – nestavíte mapu, která jen pěkně vypadá, stavíte především mapu, na které se bude dobře hrát. Tak hodně štěstí 😀


8 1
Re: BedWars build event
Avatar AidamJunior AidamJunior
Neaktivní

AidamJunior napsal dne 07.04.2018 21:02

Super, ale nejde příkaz /hdb, a Nejdou editovat ArmorStandy...

Třeba ArmorStandy chápu, Ale hlavy by tam mohly.

- Aidam


2 0
Re: BedWars build event
Avatar BLuDyMy BLuDyMy
Neaktivní

BLuDyMy napsal dne 12.04.2018 19:33

Zas prohraju


0 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.


Naši partneři