Stylecraft Logo

BW Update

BW Update
Avatar HackerGamingCZ HackerGamingCZ
Neaktivní

HackerGamingCZ napsal dne 24.11.2018 19:18

Zdravím!

Mám tu pro vás jeden menší update. Je ale nutné vysvětlit pár věcí, které se odehrály. Pojďme tedy na to:

Bed fix

Asi všichni jste si všimli, že nefungovala ochrana postelí ze začátku hry. Vím, oprava trvala. Chci se zároveň omluvit, jelikož jsem na stylecraft v poslední době neměl moc času z osobních důvodů. Nyní ochrana postelí funguje. Ještě jednou se omlouvám.

Nové luky

Vymysleli jsme pár luků, které se mi opravdu líbí. A rozhodně to není proto, že jeden z nich má můj nick ve svém jméně. 😄 Pojďme si je popsat:

Sniper luk

Řekli jsme si, že by bylo dobré udělat luk, který by nebyl silný na blízko, ale na dálku. Proto Vám představuji Sniper luk. Tento luk má power 10 a infinity. Funguje velice jednoduše. Trefí hráče pouze pokud je od vás 28 bloků nebo více. Pokud je méně než 28 bloků, hráč nedostane poškození.

Luk seženete u obchodníka přímo ve hře za 36 zlata. Sniper luk

Hackerův zlodějský luk

Luk má power 1 a infinity. Jak asi dokážete odvodit, luk neslouží pro nějaké útočení. Je poměrně slabý. Tak co tedy dělá? Při zásahu nepřítele vezme 25% (1/4) z jeho surovin z inventáře. Prosím, ještě jednou. Surovin. Nic jiného nebere.

Luk je potřeba zakoupit před hrou v obchodě za cenu 50StylePointů a následně ve hře za 3 emeraldy a 8 zlata. Hackerův zlodějský luk

Protection I na každém brnění

Nově jakékoliv brnění v shopu aktuálně má Protection I. Ano, i kožené.

Nový styl cen

Některé itemy jsou vzácnější, a proto jsme zavedli nový způsob cen. Kombinované. To znamená, že nějaká věc u obchodníka nestojí jen zlato, ale třeba i iron.

Zatím máme jediný takový item. A to zlodějský luk. Ale budou se podobné itemy přidávat v průběhu vývoje BedWars.

Nové ceny

Jak se vám líbí update? Budu rád za vaše názory a návrhy! 😀

Hacker <3

10 4
Re: BW Update
Helper

Luky727 napsal dne 24.11.2018 22:06

Alespoň něco přece jen děláš. 😉

3 1
Helper+

LeXuSeK napsal dne 24.11.2018 22:14

Ahoj, skvělý Update, nicméně u itemu "Hackerův zlodějský luk" bych nedával 100% šanci na to, že při zásahu to protivníkovi odebere 25% surovin z inventáře, ale přidal bych na to ještě nějakou šanci, např. 25%. (= Je šance 25%, že při zásahu protivníka mu to odebere 25% surovin z inventáře).

S pozdravem, LeXuSeK 😉

0 2
Neaktivní

HackerGamingCZ napsal dne 24.11.2018 22:17

Ahoj @LeXuSeK,

o takové modifikaci jsme také přemýšleli, ale zamítli jsme ji. Maximálně je možné zmenšit procento ukradených surovin. Ale chci, aby tam byla 100% šance na to, že něco hráči opravdu vezmeš.

1 2
Neaktivní

SantaJunior napsal dne 24.11.2018 22:40

A ja jsem zrovna dnes ten bug s tou postelí nahlasoval xd

0 3
Helper+

LeXuSeK napsal dne 24.11.2018 22:58

@HackerGamingCZ, v tom případě navrhuji, aby bylo procento odebrání surovin sníženo z 25% na 10%.

S pozdravem, LeXuSeK 😉

2 3
Uživatel ItzMeCr napsal dne 26.11.2018 20:09 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
Uživatel ItzMeCr napsal dne 27.11.2018 16:51 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
Uživatel ProPl4yerCz napsal dne 29.11.2018 18:28 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
maretax napsal dne 01.12.2018 16:37

Nemámýt boss modrou barvu ?

0 0
Neaktivní

kghk napsal dne 28.12.2018 13:01

Pitomina podle mě

0 0
Neaktivní

HackerGamingCZ napsal dne 28.12.2018 14:15

@kghk Velice konstruktivní kritika. Děkuji za příspěvek, hodně jsem se z něj ponaučil.

1 0
Neaktivní

kghk napsal dne 31.12.2018 18:47

@HackerGamingCZ Jako když furt něco nefunguje tak.. Až ty všechny věci půjdou jak mají tak pak bych vymýšlel tyhle věc být vámi, protože (nevím jestli už to jde nezkoušel jsem to)ale myslím že ještě nefunguje 1.13 na crea ale nejsem si jistý

0 0
Neaktivní

HackerGamingCZ napsal dne 31.12.2018 19:33

A co já mám společného s creativem?

0 0
Neaktivní

kghk napsal dne 01.01.2019 11:54

Všichni máte co společného s creativem protože ho váš server vlastní.... @HackerGamingCZ

0 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Naši partneři