Stylecraft Logo

BW Update

BW Update
HackerGamingCZ napsal dne 24.11.2018 19:18

Zdravím!

Mám tu pro vás jeden menší update. Je ale nutné vysvětlit pár věcí, které se odehrály. Pojďme tedy na to:

Bed fix

Asi všichni jste si všimli, že nefungovala ochrana postelí ze začátku hry. Vím, oprava trvala. Chci se zároveň omluvit, jelikož jsem na stylecraft v poslední době neměl moc času z osobních důvodů. Nyní ochrana postelí funguje. Ještě jednou se omlouvám.

Nové luky

Vymysleli jsme pár luků, které se mi opravdu líbí. A rozhodně to není proto, že jeden z nich má můj nick ve svém jméně. 😄 Pojďme si je popsat:

Sniper luk

Řekli jsme si, že by bylo dobré udělat luk, který by nebyl silný na blízko, ale na dálku. Proto Vám představuji Sniper luk. Tento luk má power 10 a infinity. Funguje velice jednoduše. Trefí hráče pouze pokud je od vás 28 bloků nebo více. Pokud je méně než 28 bloků, hráč nedostane poškození.

Luk seženete u obchodníka přímo ve hře za 36 zlata. Sniper luk

Hackerův zlodějský luk

Luk má power 1 a infinity. Jak asi dokážete odvodit, luk neslouží pro nějaké útočení. Je poměrně slabý. Tak co tedy dělá? Při zásahu nepřítele vezme 25% (1/4) z jeho surovin z inventáře. Prosím, ještě jednou. Surovin. Nic jiného nebere.

Luk je potřeba zakoupit před hrou v obchodě za cenu 50StylePointů a následně ve hře za 3 emeraldy a 8 zlata. Hackerův zlodějský luk

Protection I na každém brnění

Nově jakékoliv brnění v shopu aktuálně má Protection I. Ano, i kožené.

Nový styl cen

Některé itemy jsou vzácnější, a proto jsme zavedli nový způsob cen. Kombinované. To znamená, že nějaká věc u obchodníka nestojí jen zlato, ale třeba i iron.

Zatím máme jediný takový item. A to zlodějský luk. Ale budou se podobné itemy přidávat v průběhu vývoje BedWars.

Nové ceny

Jak se vám líbí update? Budu rád za vaše názory a návrhy! 😀

Hacker <3

10 3
Re: BW Update
Luky727 napsal dne 24.11.2018 22:06

Alespoň něco přece jen děláš. 😉

2 1
LeXuSeK napsal dne 24.11.2018 22:14

Ahoj, skvělý Update, nicméně u itemu "Hackerův zlodějský luk" bych nedával 100% šanci na to, že při zásahu to protivníkovi odebere 25% surovin z inventáře, ale přidal bych na to ještě nějakou šanci, např. 25%. (= Je šance 25%, že při zásahu protivníka mu to odebere 25% surovin z inventáře).

S pozdravem, LeXuSeK 😉

0 2
HackerGamingCZ napsal dne 24.11.2018 22:17

Ahoj @LeXuSeK,

o takové modifikaci jsme také přemýšleli, ale zamítli jsme ji. Maximálně je možné zmenšit procento ukradených surovin. Ale chci, aby tam byla 100% šance na to, že něco hráči opravdu vezmeš.

1 2
SantaJunior napsal dne 24.11.2018 22:40

A ja jsem zrovna dnes ten bug s tou postelí nahlasoval xd

0 3
LeXuSeK napsal dne 24.11.2018 22:58

@HackerGamingCZ, v tom případě navrhuji, aby bylo procento odebrání surovin sníženo z 25% na 10%.

S pozdravem, LeXuSeK 😉

2 3
Uživatel ItzMeCr napsal dne 26.11.2018 20:09 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
Uživatel ItzMeCr napsal dne 27.11.2018 16:51 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
Uživatel ProPl4yerCz napsal dne 29.11.2018 18:28 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
SPONZOR

maretax napsal dne 01.12.2018 16:37

Nemámýt boss modrou barvu ?

0 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Naši partneři