Stylecraft Logo

Halloween na StyleCraftu!

Halloween na StyleCraftu!
Avatar Rukes Rukes
DEV
TS3 Admin

Rukes napsal dne 23.10.2017 23:44

Pohled na Halloween spawn Jako každý rok jsme si i letos připravili Halloween sezónu, která nám přináší mnoho dalších novinek...

Halloweenské novinky

  • Není asi možné si nepovšimnout sezónního vzhledu lobby a survival spawnu.
  • Určitě si pamatujete na velikonoční sezónu, kdy jste měli za úkol najít děvčata a vymrskat si velikonoční odměnu. Na Halloween jsme si připravili něco podobného, ale nově jsou do toho zapojené i mise! Váš úkol je najít celkem 25 přízraků, které jsou na svých přirozených místech různě po spawnu. Náš stavitel Mp4_SvK pro vás vytvořil 25 různých přízraků, které vám po každém navštíveném přízraku položí otázku (týkající se StyleCraftu nebo minecraftu), kterou musíte zodpovědět, aby jste mohli pokračovat dále a dostali nápovědu. Pokud by jste na otázku odpověděli špatně tak nemusíte zoufat, máte pouze hodinový odpočinek a následně ji můžete zkusit znovu! Přejeme hodně úspěchů.
  • Survival také nabízí 7 unikátních misí, které jsou splnitelné pouze letos na Halloween, tak si nenechte ujít svou šanci!
  • Dále tu máme limitovanou minihru Halloween Quest! Jde o příběhovou hru. Vaším úkolem je ochránit krále před příšerami, které do boje vysílá Abrahám v systematických 10 vlnách, které se postupně ztěžují. Každý si musí odměnu podstivě vybojovat, takže nic pro zbabělce!
  • Do Super Truhly přibyla nová limitovaná edice, která má též Halloween motiv. 20 kusů Salazarovy šavle nyní můžete vytočit! Tato limitovaná edice je zlatý nerozbitný meč, inspirovaný z oblíbené série filmů Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Speciální efekt duše se vám bude opravdu líbit.

Ostatní změny na serveru

  • Menu prodeje (/prodej) nyní podporuje všechny prodejné blocky z obchodu (/shop), včetně podpory 1.12.
  • Systém zabavovače nyní podporuje i nákup v QuickShopu, takže pokud rámeček obsahuje zakázaný item, tak se pokus zakoupení přeruší a item se zabaví. Také bylo při vytvoření QuickShopu nebo RedSwitche přidáno automatické formátování čísel (př. 100000 -> 100 000).
  • Opraveno mnoho chybiček v pravomocích (např. vytváření residencí nebo vytváření warpů pro VIP).

Závěrem Fotografie a jména všech přízraků můžete nalézt v tomto albu. Samozřejmě jakékoliv chyby nebo bugy můžete nahlásit na bug tracker, vždy se je pokusíme opravit v co nejdřívějším termínu.

Jak se vám líbí zmíněné novinky a změny? Dali jsme si opravdu záležet a už se připravujeme na Vánoce. Rozhodně nám dejte vědět do komentářů vaše názory.


8 1
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.


Naši partneři