Stylecraft Logo

Než napíšeš, přemýšlej!

Než napíšeš, přemýšlej!
ano95 napsal dne 26.11.2016 15:12

Dnes som pri prehliadaní fóra došiel na to, že keď žiadate o unban, ktorý vám dal niekto na dlhšiu dobu ako mal, tak tu nadskakujete s pravidlami a stránkou "tresty" (https://stylecraft.cz/page/tresty.e7). Čo si ale neuvedomujete, je ten obrí nápis na tej stránke:

> Uvedený seznam trestů a jejich délky mají orientační charakter a mohou být přizpůsobeny dle aktuálního chování hráčů. V žádném případě se nejdená o kompletní seznam trestů.

Preto som to pridal aj nad tvorbu témy. Okrem iného tam spomínam aj to, že ak budete prostredníctvom fóra burcovať hráčov proti serveru / teamu, prípadne budete mať narážky, dostanete ban na webe, čo vám znemožní sa prihlásiť. Potom vám budem držať palce, keď budete chcieť kúpiť napríklad unban cez kredity...

Nevyskakujte, že vyjadrujete len svoj názor, takých tu už bolo, a ako skončili? Fórum je moderovaná diskusia, takže my sme tu tí, ktorí o jeho obsahu rozhodujeme a určujeme jeho pravidlá.

> Než napíšeš, přemýšlej! Například při banech mysli na to, že člen teamu může udělit trest na delší dobu, podle toho, jak uzná za vhodné. Zbytečně tu pak řešíte, co ani nemusíte. Nezapomeň, že jakékoli narážky na server / team mohou vést k permanentnímu banu na webu.


7 1
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.


Naši partneři