Stylecraft Logo

Přenesení zakoupeného/aktivovaného balíčku na jiný nick!

Přenesení zakoupeného/aktivovaného balíčku na jiný nick!
Operátor
Tech support

The_Luk3R_ napsal dne 28.10.2017 12:45

Ahoj,

zde Vám popíšu, jak máte postupovat v případě, že si přejete přehodit balíček (VIP, Sponzor atd.) na nový nick. Tato výměna je možná pouze na originálních účtech a můžete o ní zažádat jen jednou, tak zvažujte pečlivě!

1) Upozorněte helpera ve hře o tom, že si chcete změnit nick. Ještě na starém nicku napište ve hře nějakému helperovi do msg, že si přejete přehodit balíček na jiný nick. Ten se Vás zeptá na pár údajů, aby si ověřil, že jste skutečným vlastníkem.

(Pozn. Pokud si změníte nick ještě předtím a nebudete mít přístup na starý účet, AT Vám není povinen přesouvat residence a ostatní věci!)

2) A to je vše. Stačí abyste jednou napsali helperovi a zbytek si zařídíme mezi sebou.

Pozn. - Admin tým si vyhrazuje právo na nepřenesení balíčku bez udání důvodu.

6 4
Re: Přenesení zakoupeného/aktivovaného balíčku na jiný nick!
Hráč

behind napsal dne 28.10.2017 18:08

a co warezáci? warezáci jsou na sc diskriminovaný prostě nemyslíte na to tak už pochopte to že warezáci jsou lidi jako ti co mají legálne zakoupený mc..behind

1 11
Sponzor

TheNickSK napsal dne 28.10.2017 18:57
  1. Warez je celkově braní peněz vývojářům.. 2. je to nefér protože lidi co investují 600 korun do MC dostanou stejný obsah jako ti co si jen instalují soubor a otevřou ho. 3. Nevím co to má společného s tématem přendání ranku na origo. Je to jako by jsi přišel do obchodu s potravinami a zeptal se jestli ti prodají auto.

8 2
jirkabartak napsal dne 30.10.2017 14:10

@behind dovolím si s tebou nesouhlasit, protože to není nic proti warez účtům, ale jde spíš o to že se to dá zneužít a to tak že na mojangu se dá jméno změnit. Dám příklad: na jednom nejmenovaném serveru MĚLI možnost měnit heslo na svém nicku originální hráči. Prostě se přihlásili na vytvořený server a změnili si ho, ale z důvodu toho že jde měnit jméno originálních účtů tak se tam jednoduše kradli účty a to ve velkém.

1 0
LexusGamingCZ napsal dne 05.11.2017 12:14

@behind, to tedy nejsou. Na jednu stranu je sice super, že si můžeme minecraft někde stáhnout, ale vůči originálkám mi to přijde takové jaksi neférové. Souhlasím výše s @jirkabartak, že se warez účty, na kterých je někdo dost bohatý snadno ukrást. Pokud si myslíš, že je to vůči Tobě nefér, že si nemůžeš změnit nick, zakup si originální Minecraft...

• Mé vyjádření, Lexus 😉

2 0
Sponzor

S_H_cz napsal dne 07.11.2017 14:36

Je to super, protože jsem to jednou udělal a přišel jsem o "velké" bohatství takže jsem začal znovu a mám /warp ija a peníze. Jo a @behind není to diskriminace vývoj minecraftu něco stojí a je to hodně a když si to stáhneš zdarma tak je to jako kdybyd šel do obchodu a něco ukradl tak se pak nediv že nejde přesunout vip,...

S_H_cz Majitel /warp ija

1 0
Homedvacitkaa napsal dne 09.11.2017 15:01

podle me je warez jen pro to aby sem si minecraft viskoušel ja ho hraju cca 4 měsíce a planuju si original koupit [Home20]

0 0
Sinestro5729 napsal dne 17.11.2017 21:22

@behind vůbec nejsou diskriminováni,možná si myslíš že warezaci sou diskriminováni "a ty se divíš?" představ si to tak že někdo jde do obchodu koupí si něco a normálně to zaplatí. jenže warezák příjde a prahsprostě to ukradne to si myslím že warez je proti "origáčům" nefér,jelikož ti si to za 600,- koupí (kromě mě jáho mám přes gift-code) a warezak to někde "ukradne" ?

0 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Naši partneři