Stylecraft Logo

Prison je tu!

Prison je tu!
HackerGamingCZ napsal dne 07.01.2018 01:19

prison

Ahoj! Přicházím s novinkou, na kterou jste hodně dlouho čekali a také se na ni ptali. Prison přichází dnes, 7.1.2018 v 16:00!

Návod na prison:

Základní příkazy:

/doly - otevře seznam dolů, kliknutím se teleportujete do dolu.

/parcely - teleportuje vás na parcely. V parcelách používáte příkazy jako na survivalu.

/prodej - automaticky prodá všechny prodejné materiály v inventáři.

/obchodnik - otevře nákup/prodej zlatých cihliček. Pro více informací o cihličkách se podívej do sekce „cihličky“.

/kovar - otevře kováře. U kováře si vylepšujete krumpáč za zlaté cihličky.

Jak začít? (doly, materiály, prodávání itemů, shop):

Materiály natěžíte v dolech. Do dolů se dostaneš přes menu - pro otevření menu dolů použij /doly. Ze začátku máš odemčený jen důl A, ale neboj – brzo si odemkneš lepší doly. Kliknutím se teleportuješ a můžeš začít kopat. Kopat na dolech jdou jen rudy (oréčka), nemá smysl se snažit kopat cokoli jiného. Čím vyšší důl máš, tím dražší materiály najdeš. Celým začátkem tě bude provázet tutoriál, který ti bude dávat instrukce, co máš dělat. Pro prodej oréček použij /prodej. Na rozdíl od survivalu tady nemusíš nikam dávat itemy – automaticky se ti prodají a peníze se ti přidají na účet. Až se dostaneš do dolu B, uvidíš že můžeš kopat i železo – do inventáře se ti přídá železná ruda (iron ore). Jestli ale chceš maximum peněz ze své práce, tak oréčka vypaluj. Pec si koupíš přes /shop v sekci „ozdobné bloky“. Vylepšování zvyšuje cenu, za kterou materiál prodáš, až o 100 %. Kdykoli budeš potřebovat uhlí jako palivo tak si ho vyzvedni na /doly B.

Cihličky, kovář a obchodování s hráči

Na serveru nejde posílat peníze přes /pay jako na survivalu. Bylo by to moc nevyrovnané vůči hráčům v nižších dolech. Placení se na prisonu řeší přes zlaté cihličky. Zlaté cihličky koupíš a prodáš přes /obchodnik. Jejich cena se mění podle toho, v jakém jsi dole, takže zlaté cihličky jsou stejně cenné pro hráče v dole A i v dole Z. Protože mají zlaté cihličky stejnou cenu pro všechny hráče, lze s nimi obchodovat přes /trade. Kupovat od hráčů si můžeš například výhry z Lucky boxu nebo Mystery boxu. Zároveň zlatými cihličkami platíš kováře. Kovář ti vylepšuje tvůj krumpáč, abys mohl kopat rychleji a vydělávat rychleji! U kováře koupíš i „prémiová vylepšení“ – vylepšení, které dostaneš z Lucky boxu nebo Mystery boxu.

Jak hlasovat pro prison, Vote box, Lucky box a Mystery box

Vote box se otevírá pomocí Vote Klíče. Vote klíč získáš zahlasováním na prisonu (musíš být online na prisonu abys dostal klíč). Každý hráč dostane Vote Klíč za každé zahlasování (Vote Klíč je něco jako Lucky Coin na survivalu), a tomu odpovídají i výhry - většinou dostaneš jen 1-3 cihličky, ale pokud máš štěstí tak dostaneš Lucky Klíč! Lucky Box se otevírá Lucky Klíčem, který stojí 19 SCK (15x stojí 250SCK). Výhry obsahují krom silných aur (podívej se do sekce ‚Parcely & Aury‘) až po 250 SCK! Mystery Box se otevírá Mystery Klíčem, který stojí 49 SCK – za hodně SCK ale dostaneš velké výhry! Od 500 SCK až po nejsilnější aury nebo velkou šanci na speciální vylepšení krumpáče.

Aury & Parcely

Aury jsou důležité – umožňují ti dostávat více peněz za stejnou práci! Když máš aktivní auru, tak dostáváš více peněz, když item prodáváš přes /prodej. Podívej se na item v inventáři, abys viděl, o kolik procent víc za něj dostaneš. /aura – zobrazí informace o tvé současné auře /aura clear – zruší tvojí současnou auru. Pozor, nejde to vrátit, musíš si aktivovat další jestli chceš prodávat za víc peněz. Parcely začínají na velikosti 6x6 blocků – vězeňské cely o mnoho větší nebývají! Ani do výšky stavět moc nejde… Ale neboj, parcely jdou zvětšit! Ve Vote Boxu máš šanci na 8x8 parcely, ale v Lucky Boxu a Mystery Boxu můžeš vyhrát i 12x12 nebo 25x25.

Víme, že je tomto tématu je hodně informací a může to vypadat složitě – kdybyste něčemu na prisonu nerozuměli, tak se zeptejte helperů. Prison je nový server a ačkoli jsme se snažili, je nemožné vychytat všechny chybky – pokud něco najdete, neváhajte napsat HackerGamingCZ nebo BioFrozt. Hodně štěstí na Prisonu!


11 0
Re: Prison je tu!
Avatar Adikl Adikl
Neaktivní

Adikl napsal dne 07.01.2018 08:56

@HackerGamingCZ Říkali jste že testeři dostanou na TS3 groupku Tester Confirmed. Kdy?


0 0
Re: Prison je tu!
Tulinacek napsal dne 07.01.2018 12:41

Zdravím.

@Adikl ,značka "Tester Confirmed" nebyla určena pro testery prisonu. Na TS3 by musela být založena nová groupa a to se administrátorů nechce. Zároveň by to byla jen další "ozdoba" hráčů a troufnu si říct, že někteří testéři šli do beta testignu jen kvůli tomu, aby měli tuto ozdobu na TS3.Což je vcelku smutné že jste někteří nechtěli podpořit server, ale pak máte problém že administrátoři nepodporují svuj vlastní server. Proč ho tedy nepodpoříte vy? A nakonec, odměny, které jste mohli jako tester získat byli dostačující a zasloužené. Děkuji všem za pochopení. PS: Čtěte návod.

Já děkuji, že jsem mohl být testerem. A poznat zde i další hráče.

 • Tuli

0 0
Re: Prison je tu!
Avatar Talal2002 Talal2002
Neaktivní

Talal2002 napsal dne 07.01.2018 14:56

Už sa veľmi teším na Prison! 😀

Talal


0 0
Re: Prison je tu!
Avatar Mp4_SvK Mp4_SvK
Neaktivní

Mp4_SvK napsal dne 07.01.2018 18:56

Čaute, keďže je každá mapa dolov na Prison iná začínajú sa mi množiť otázky typu: Čo je mapa O a čo je mapa P? Preto som sa rozhodol vám to tu vypísať 😀

 1. MineA - Antarctica - Coal ore
 2. MineB - Brazil - Coal ore,Iron ore
 3. MineC - Caribic - Iron ore
 4. MineD - Donuts - Iron ore,Redstone
 5. MineE - England - Redstone
 6. MineF - France - Redstone,Lapis lazuli
 7. MineG - Greece - Lapis lazuli
 8. MineH - Hawai - Lapis lazuli,Gold ore
 9. MineI - Ireland - Gold ore
 10. MineJ - Japan - Gold ore, Emerald ore
 11. MineK - Kuwait - Emerald ore
 12. MineL - Libya - Emerald ore,Diamond ore
 13. MineM - Madrid - Diamond ore
 14. MineN - Niagara Waterfalls - Diamond ore ,Glowestone
 15. MineO - Ostrava - Glowestone
 16. MineP - Praha - Glowestone , Sea lantern
 17. MineQ - Quito - Sea lantern
 18. MineR - Russia - Sea lantern, Magma block
 19. MineS - Slovakia - Magma block
 20. MineT - Tunisia - Magma block, Observer
 21. MineU - Ural - Observer
 22. MineV - Vatican -
 23. MineW - Warsaw -
 24. MineX - Xanten -
 25. MineY - Yokohama -
 26. MineZ - Zimbabwe -

6 0
Re: Prison je tu!
Avatar FiliMAN FiliMAN
Neaktivní

FiliMAN napsal dne 12.01.2018 21:51

Musím uznať veľmy sa vám podaril prison mne sa veľmy páči a zatiaľ si môžem spievať "I play prison every day" 😄

- Fili


4 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.


Naši partneři