Stylecraft Logo

SummerBox a nová minihra!

SummerBox a nová minihra!
Avatar Rukes Rukes
DEV
TS3 Admin

Rukes napsal dne 01.06.2018 00:57

SummerBox

SummerBox

S prvním červnem přicházíme s dalším survival updatem. Hlavní částí tohoto updatu je SummerBox. SummerBox se ale od SuperTruhly liší v jednom výrazném bodě - klíč k SummerBoxu si lze koupit jen za herní peníze, tedy za money - nejde si ho koupit za StyleKredity ani StylePoints. Klíč od SummerBoxu koupíte obchodníka na spawnu (SummerDealer - /warp summer) za $750 000 000. Ačkoli itemy ze SummerBoxu nebudou přímo limitky (nebude jich přesně dvacet kusů), budou také tak trochu limitované - SummerBox bude na serveru jen 2 měsíce, a po odebráni SummerBoxu nebudou žádné itemy z něj nijak získatelné. Jaký je důvod přidávání SummerBoxu, proč je klíč tak drahý, a proč nejde klíč koupit za StyleKredity?

 • Klíč je za dolary proto, že na StyleCraftu chceme odměňovat schopné obchodníky, kteří jsou schopní si money vydělat. Klíč se nedá koupit za StyleKredity proto, aby nikdo nemohl tento klíč získat moc snadno a rychle.
 • Na StyleCraftu posloucháme vaše nápady a názory na fóru. Spousta hráčů si stěžovala, že se jim nelíbí, že itemy "ztrácí hodnotu" - že některé itemy, které by měly být vzácné, má moc hráčů a tím se jejich hodnota snižuje. To je ze strany hráčů dobrý postřeh, a tak přidáváme tuto truhlu.
 • Výhry v této truhle budou mít vysokou cenu, právě proto že klíč je velmi drahý a navíc za měnu, kterou není lehké dostat (za money).
 • Cena bude zároveň vyšší díky tomu, že nepůjdou získat poté, co SummerBox odebereme, což bude 31. července. A aby si výhry ze SummerBoxu opravdu svoji cenu držely, tak mají efekty, za které hráči budou určitě ochotní zaplatit hodně.

Jaké itemy budou padat v SummerBoxu?

Přestože SummerBox není za SCK, itemy v něm rozhodně nejsou odfláknuté. Dělí se do dvou typů - aktivační a sběratelské. Aktivační itemy mají reálný efekt, tedy například doživotní sleva v /dealerovi, nebo doživotní upgrade QuickShopů. Sběratelské itemy jsou hlavně do sbírky, ale všechny sběratelské itemy mají nějaký efekt - například megafon umožňuje hráči psát tučně a měšec mincí dává pravidelně hráči LuckyCoiny. Seznam všech itemů včetně popisu je zde:

Megafon

Megafon je sběratelský item, který jednou za 2 hodiny umožní hráči napsat zprávu do chatu tučně (tedy &l). Item se aktivuje pravým kliknutím myši. Megafon nezmizí při aktivaci, má neomezeně použití, a může změnit majitele a bude pořád fungovat.

Měšec mincí

Měšec mincí je sběratelský item, který jednou za 24 hodin daruje majiteli 5-10 LuckyCoinů. Aktivace je pravým tlačítkem myši. Měšec nezmizí při aktivaci, má neomezeně použití, a může změnit majitele a bude pořád fungovat.

Smlouva s Dealerem

Smlouva s dealerem je aktivační item. Při aktivaci zmizí a ten, kdo ji aktivoval, dostane slevu na všechny itemy v /dealer. Tato sleva je je 10% a je doživotní.

Hologramy

Hologramy jsou na serveru novinka. Když vyhraješ hologram, tak dostaneš do inventáře aktivační item, který při aktivaci na zem položi hologram a zmizí. Položený hologram vypadá asi takto: (klikni). Jedná se o barevnou 'ceduli', kam můžeš napsat vlastní text. Ideální dekorace do shopů, kasín, nebo sbírek. Položený hologram vydrží týden, poté zmizí. Poté, co zmizí, item nedostaneš zpátky. V SummerBoxu je 5 druhů hologramů, podle maximálního počtu řádků hologramu.

Anemoi

Anemoi je železný meč pojmenovaným po řeckých bozích větru. Krom slušných enchantů ma také efekt - pravým kliknutím myši dáš výrazné zvýšení rychlosti všem okolo sebe. Item jde aktivovat jednou za 15 vteřin a efekt trvá 5 vteřin.

QuickShop Upgrade

QuickShop Upgrade při aktivaci zmizí a ten, co ho aktivoval, už nebude muset přepisovat cedule QuickShopu poté, co mu QuickShop někdo koupí. Efekt je doživotní.

Hůl slunce

Hůl slunce je sběratelský item, který při aktivaci nastaví den ve světě, kde byl aktivován. Funguje nejlépe na parcelovém světě, protože v rezidencích si lidí mohou nastavovat den a noc sami. Hůl při aktivaci nezmizí.

Hrobníkův krumpáč

Hrobníkův krumpáč je krumpáč, kterým když vykopeš spawner, tak se ti přidá do inventáře. Spawner, který dostaneš do inventáře, je stejný jako ten, který bys koupil v /dealer.

Katova sekera

Katova sekera je sběratelský item, který ti při aktivaci dá tvoji hlavu do inventáře. Efekt lze použit jednou za den, sekera při aktivaci nezmizí.

Farmářova motyka

Farmářova motyka je sběratelský item, který při aktivaci zničí všechnu vyrostlou pšenici v okolí hráče, přidá mu tuto pšenici do inventáře, a automaticky zasadí nová semínka.

Certifikát kvality

Certifikát kvality je aktivační item, který při aktivaci zmizí. Ten, kdo ho aktivoval, bude navždy dostávat o 25% více peněz ze všech itemů z /prodej.

SummerBox bude k dispozici od 1. června do 31. července. Jeden klíč stojí $750 000 000, který zakoupíte u Summer Dealera

TheBridge

Nová minihra - TheBridge!

Mnoho hráčů nám podalo nápad o nové minihře s názvem TheBridge. Nápad se nám ihned zalíbil. Jak už jste možná mohli zpozorovat, tuto minihru si pro Vás připravil vývojář @savesCZ. Po několika týdnech tvrdé práce máme pro Vás první Beta verzi této minihry.

O co se vlastně v této minihře jedná?

Je to jednoduché. V minihře se nachází dva týmy - Zelený a červený po maximálně 4 hráčích v jednom týmu.

Tyto týmy mají za úkol:

 • bojovat proti sobě díky poskytnutému vybavení ve formě meče, luku, blocků a zlatých jablek
 • skákat do nepřátelského portálu, který se nachází na základně každého týmu - po získání bodu budou všichni hráči teleportováni na svou základnu
 • první tým, který dosáhne 5 bodů, vítězí!

Jak se na minihru dostat?

Na minihru se dostanete přes příkaz /tb 1 (prozatím bude k dispozici pouze jedna aréna), nebo přes postavičku na Lobby

Jako každá minihra, i tato má své odměny za hraní:

 • Výhra: 15 StylePoints
 • Skočení do nepřátelského portálu: 2 StylePoints

Prozatím se na minihře nachází jedna mapa s názvem Nature, postupně budeme přidávat další (obrázek).

Tato minihra je zatím v BETA fázi vývoje, tzn. berte na vědomí že může obsahovat nějaké mouchy. Budeme rádi když nám svůj názor napíšete do komentářů a případné chyby nahlásíte na BugTracker.


12 0
Re: SummerBox a nová minihra!
Avatar Rukes Rukes
DEV
TS3 Admin

Rukes napsal dne 01.06.2018 07:52

Ostatní změny

 • ze SuperTruhly byl odebrán MS set
 • nyní se na soukromé warpy může teleportovat pouze vlastník
 • všichni hráči (nehledě na rank) mají limit 50 domovů
 • nyní může vyhrát Super Klíč z VoteParty i offline hráč (co samozřejmě do VP zahlasoval)
 • k home příkazům (home, edithome, delhome) byla přidána možnost doplnění názvů domovů pomocí tabulátoru
 • opravena výhra StyleKit v SuperTruhle -> nyní je v ShulkerBoxu
 • opraveno přesouvání lokace domova

8 0
Re: SummerBox a nová minihra!
Avatar Tomas123Cada Tomas123Cada
Neaktivní

Tomas123Cada napsal dne 01.06.2018 11:26

Wow 😄 . Možná tu zase začnu hrát. :3

 • Guruk 2K18

1 0
Re: SummerBox a nová minihra!
glastfury napsal dne 01.06.2018 11:45

ou, naše mapa předělaná, niceee


0 0
Re: SummerBox a nová minihra!
Avatar Fogous Fogous
Neaktivní

Fogous napsal dne 01.06.2018 12:53

Wau, dobrá práce! 😉


0 0
Re: SummerBox a nová minihra!
Avatar VikiDracik VikiDracik
Neaktivní

VikiDracik napsal dne 01.06.2018 13:02

Už viem čo si zahrám... @glastfury super nápad a tá hra bude určite dobrá 😄 . Summer Box vyzerá byť super tiež. Tento update je jednoducho velý super! 😉


0 0
Re: SummerBox a nová minihra!
Avatar tobikd1 tobikd1
SUPREME

tobikd1 napsal dne 01.06.2018 21:05

Suprově vymyšlený update na survival dobrá práce! Jediné co mě nepotěšilo ten hologram čekal jsem že bude doživotní no škoda. Jediná věc co by se k tomuto updatu hodilo rozšíření výher v LuckyCoinu.


7 0
Re: SummerBox a nová minihra!
IceManSKCR5 napsal dne 07.06.2018 14:44

Vačšiu píčovinu ste vymysliet nemohli??? no tak od toho na stylecraftu nebude hrať nikdo 😀


0 3
Re: SummerBox a nová minihra!
Avatar xXTesuXx xXTesuXx
Neaktivní

xXTesuXx napsal dne 07.06.2018 21:18

@IceManSKCR5 radši nic neříkej, když sám by jsi to neudělal.


2 0
Re: SummerBox a nová minihra!
IceManSKCR5 napsal dne 08.06.2018 13:26

Bridge ešte pohode ale box no to nemá chybu -


0 2
Re: SummerBox a nová minihra!
Avatar Fogous Fogous
Neaktivní

Fogous napsal dne 12.06.2018 22:44

@IceManSKCR5 ten box tam dali za nějakým účelem. Zkus přijít za jakým. 😉 A nepoužívej tady sprostá slova..

Fogous 😀


4 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.


Naši partneři