Stylecraft Logo

Velikonoce

Velikonoce
Operátor

The_OndraCZ napsal dne 18.04.2019 12:41

Už je to zase tady.. Velikonoce. Den, kdy se sebreme party kluků a jde pořádně vyšlehat své kamarádky, aby byly zdravé. Ani my na na tento svátek nezapomínáme a proto Vám i u nás na serveru přinášíme velikonoční sezónu! Sezóna u nás bude aktivní odedneška až do úterý 23.4.

Co tato sezóna obsahuje?

Egghunt:

Na spawnu se budou objevovat na náhodných lokacích vajíčka, která musíte sbírat. Při sebrání vajíčka máte šanci, že získáte speciální item: „čilý proutek.“ Tento item je jeden ze tří proutků, které slouží k vyrobení pomlázky! Za každé dvacáté sebrané vajíčko získáte jedno ze šesti speciálních vajíček!

Zlí králíci:

Při jakémkoli spawnutí králíka máte šanci, že se z něj stane zlý králík . Pokud zabijete toho králíka, máte šanci na získání itemu: „pacička zlého králíka“ a itemu: „pevný proutek,“ který také patří do jednoho ze tří proutků pro vyrobení pomlázky!

Supertruhla:

V supertruhle můžete vytočit jeden ze tří proutků „pružný proutek“, který slouží k vytvoření pomlázky!

Mise:

Po celou dobu jsou aktivní speciální mise.

1. Vyrob čokoládu - na to, jak vyrobit čokoládu si musíte přijít sami. Prozradím pouze, že je k tomu potřeba jeden cukr, dvě mléka a dva kakaové boby 😀
  2. Získej z egg huntu 20 vajíček
  3. Získej z egg huntu 50 vajíček
  4. Získej z egg huntu 80 vajíček
  5. Zabij 20 zlých králíků
  6. Zabij 50 zlých králíků
  7. Zabij 100 zlých králíků
  8. Vyšlehej pomlázkou 10 různých hráčů

Mobové:

Po dobu sezóny se budou objevovat speciální mobové s velikonoční tématikou.

Po celou dobu Velikonoc budou helpeři dělat eventy o speciální velikonoční set!

Nakonec vám popřeji jen hodně štěstí v této sezóně! Ať nasbíráte co nejvíce vajíček a získáte všechny itemy!

3 0
Re: Velikonoce
Neaktivní

Barokralik napsal dne 18.04.2019 12:44

Tak to koukám po 3 měsících 😄 Nějaka važna akce 😄 sice nehraju ale 😄 KONEČNĚ 😄 si mám i co je novehé na SC 😄

0 0
tobikd1 napsal dne 18.04.2019 17:58

Fakt povedený update kde je to pravidlo o tom že můžu vlastnit a udělat jen jednu čokoládu? Udělal jsem si jich přes 74 a vše mi zabavili.... otázka je proč je to v zelené knížce s craftingu tím pádem mohu dělat neomezené množství a potom ještě hrozba banem? jako opravdu? To že jste to chtěli aby to měl každý po 1? není můj problém že to nedokážete udělat. Za 2 když už mi to chcete zabavit co vrátit vše co jsem do toho dal?

1 0
SPONZOR

dodisek17 napsal dne 19.04.2019 12:00

Nerad dělám kritiku, ale nemělo by náhodou namísto „pacička zlího králíka“ být když už „pacička zlýho králíka“ a spisovně dokonce „pacička zlého králíka“

0 0
Gurasek napsal dne 23.04.2019 09:37

Aby byly zdravé 😄 DDDDDDD

0 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Naši partneři