Stylecraft Logo

Vyhodnocení prázdninového BuildEventu!

Vyhodnocení prázdninového BuildEventu!
DEV
TS3 Admin

Rukes napsal dne 13.08.2017 20:44

Moji milí stavitelé,

prvně bych chtěl poděkovat zúčastněným hráčům za účast v eventu. Celkem mi došlo 30 přihlášek, přičemž jsme vyhodnotili pouze 25, zbylé stavby jsme nemohli nalézt (možná chyba opisu ID parcely nebo nevím...).

Připomeňme si o co se hrálo

1. místo: 2x V.I.P. vstupenka na StyleCon + 2500 zkušeností
  2. místo: 2x základní vstupenka na StyleCon + 1500 zkušeností
  3. místo: 100 StyleKreditů + Fidget Spinner + 500 zkušeností

Nu a naši 3 vítězové jsou... [bubny poprosím]

1. místo obsadil @Tomkary který postavil své prázdniny ve čtyřech částech parcely: dovolená u moře a na táboře, výšlap na hrad a návštěva zábavního centra. Fotky naleznete zde.
  2. na druhém místě se umístila @Mini303CZ jejíž stavba zobrazuje dovolenou v hotelu u moře. Fotky k nalezení zde.
  3. poslední hodnocené místo obsadila @arranka s její stavbou stanování v opuštěném údolí. Fotky můžete nalézt zde.

Děkuji vám za pěknou účast vašich staveb a výhercům samozřejmě gratuluji, výhry budou rozdány do dnešní půlnoci.

8 1
Re: Vyhodnocení prázdninového BuildEventu!
Helper

FaloNLP napsal dne 13.08.2017 20:50

Gratulace vítězům ale i těm, co se zůčastnili!

0 0
Helper+

Matrix08 napsal dne 13.08.2017 20:51

Gratuluji vítězům, ti, kteří neuspěli, nezoufejte, určitě bude mnoho dalších eventů o super ceny. 😀

1 0
Neaktivní

MrAltik napsal dne 13.08.2017 21:42

Ach božeeeee!

Ten kdo souhlasí, že 3. místo je fakt nepovedená stavba LIKE na tento koment!

Viděl jsem i lepší stavby na kterých si dali hráči záležet... Nemyslím si, že prázdná skála pár jednoduchých stromů s nápomoci bonemealu a malej táborák je stavba co by měla vyhrát.

Píšete, že je blbost vybírat nového výherce... A ano je, ale mě jde o to, že Rukes a ostatní co to bodovali by si měli uvědomit, že udělali chybu a je na nich to napravit. Mě je fakt líto lidí co si dali se stavbama velmi záležet např. @MouzCZ který postavil taky velmi hezký a propracovaný táborák nebo to samé @basse811CZ a určitě dalších spousta hráčů co mají talent. Ale @arranka by to vyhrát fakt neměla sama píše, že je to otřesná stavba pokud to tedy nemyslela jako ironii a co si řekneme sama se tu dole vyjadřuje velmi zajímavě.

I když to asi už nezměníme dej mi vědět lajkem na tomto názoru.

Souhlasí s tím hráči jako jsou např. @basse811CZ, @Mini303CZ, @ano95, @Jusaak, @jamester2013, @TheFutereX_, @ADCCZ, @tom_chalupa, @Biienex, @glastfury, @Danny_SK a @MouzCZ!

Ostatní co dali palec dolů... je to váš názor na tuto situaci.

PS: Nechci nějak znemožnit Rukese a jeho rozhodnutí, ale je to pravda.

19 9
Neaktivní

arranka napsal dne 14.08.2017 07:27

MrAltik

Jj máš pravdu 😄 D To je ta nejhorší stavba co jsem kdy viděla xD

1 2
Neaktivní

ADCCZ napsal dne 14.08.2017 08:50

Dyť to i já mám lepší!

1 2
Neaktivní

arranka napsal dne 14.08.2017 09:38

ADCCZ

Jn 😄 D Někdo to má lepší a na třetí místo daj takovou šerednost 😄

0 0
Tomkary napsal dne 14.08.2017 11:36

Gratulace všem

1 0
Neaktivní

Mikas napsal dne 14.08.2017 14:59

Ta 3. stavba se mi taky nějak upřímně nelíbí, ale zasahovat do výsledků, když už bylo vyhlášení? To by bylo hodně nefér.

6 1
Neaktivní

arranka napsal dne 14.08.2017 16:35

Mikas

Že jo 😄 je to humus!

2 0
DEV
TS3 Admin

Rukes napsal dne 15.08.2017 13:23

Nuže, vzhledem k tomu že jsme to hodnotili my a né vy (děkuji @MrAltik), tak jsme se rozhodli pro toto pořadí. Většina hráčů to stavěli sami, nelíbí se mi myšlenka že, na stavbě basse či Mini se podíleli společně (pevně tomu věřím). Vyhodnocení se rozhodně měnit nebude a zbytečným rýpáním bude možná tak problém ☺

0 0
Neaktivní

arranka napsal dne 15.08.2017 15:09

@MrAltik

Prosím dovol mi odpovědět na tvou poslední úpravu komentáře 😀 Tentokrát nebudu nijak ironická. Napsal jsi větu: ,,a určitě dalších spousta hráčů co mají talent.´´ Nic proti ale touhle větou si mi vlastně řekl, že já talent na stavění nemám. Možná je to pravda že nemám ale tohle mě v celku urazilo. Také si napsal, že si s tím dala většina hráčů záležet...takže já ne? Hele možná to z prvního pohledu vypadá jako jen hora, stromy, stan, jezero a všechny další číčovinky ale popravdě, postavit tu horu taky nebyla zrovna velká zábava. A jo, možná že nějaké jiné stavby jsou hezčí ale A-Team to hodnotili podle sebe a možná že na ty stavby koukaj jinak než my.

A neboj 😀 Všechny komenty byly ironický 😀 Jako, taky si říkám že jsem mohla postavit něco lepšího a že tohle není zrovna nádherný ale i tak bych NIKDY neřekla, že je to otřesný.

Tak já se s tebou zatím loučím 😄 D Ahoj 😀

3 1
Neaktivní

JayBird978 napsal dne 16.08.2017 17:39

všem gratuluju 😀

1 0
basse811CZ napsal dne 16.08.2017 17:49

@Rukes Ano, podílely jsme se na tom obě... Ale proč ne? Pokud by jste do pravidel napsali že na stavbách se může podílet pouze jeden člověk, tak by jsme to dodržely, ale když to tam není, tak proč ne? Ptala jsem se i nějakého člena a-teamu (Přesně si nepamatuji koho) a ten nám to povolil, tak proč ne? Nevadí mi že jsem nevyhrála, je mi to vcelku jedno... Tuto odměnu jsem stejně nepotřebovala, odpovídám pouze na tvůj komentář. Edit: +Svojí stavbu jsem stavěla sama.. Stavbu Mini jsme stavěly spolu, to ano. Ovšem mojí jsem stavěla pouze a pouze sama. 😀

-Bejs

2 0
Neaktivní

KentyMx napsal dne 16.08.2017 21:27

Gratuluji všem 😀

0 0
Neaktivní

MrAltik napsal dne 17.08.2017 17:21

@basse811CZ to oni, ale už nepochopí. Jen kvůli tomu, že jste sestry vám to nechtějí dát. To prostě Rukes nemůže bodovat spravedlivě.

1 0
basse811CZ napsal dne 17.08.2017 17:54

@MrAltik... Toto je ještě v pohodě.. Nejlepší bylo, když byl jednou BuildEvent dokonce nám řekli, že by jsme to vyhráli obě dvě ovšem nechtěli dát výhru sestrám.. 😀 ) Takto to na SC chodí, no..

2 0
ano95 napsal dne 17.08.2017 18:29

Bohužiaľ, je málo ľudí, ktorý vedia byť naozaj spravodlivý, preto som osobne takéto eventy nemal moc rád.

2 0
Neaktivní

MrAltik napsal dne 19.08.2017 22:41

@ano95 aspoň víš co je správné... od ostatních 😀

0 0
Danny_SK napsal dne 20.08.2017 12:02

vy ste sestry? 😄 to som nevedel

0 0
Uživatel TheCR07 napsal dne 26.08.2017 09:12 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
Uživatel TheCR07 napsal dne 26.08.2017 09:13 odpověď. Ta je bohužel skrytá, protože byl zabanovaný.
LexusGamingCZ napsal dne 26.08.2017 14:54

Být vámi, tak se stydím. Máte být rádi, že si členi AdminTeamu našli volný čas a udělali pro vás takovýhle event a vy se tu hádáte, kdo by měl, či neměl vyhrát 3. místo. Vzhledem k tomu, že tento event vedli určití členové Administrátorského teamu, myslím si, že je jen a jen na nich, jak se dohodnou. Je přeci jedno, kdo vyhrál a kdo ne, je to jenom hra. Pokud mám být upřímný, také se mi stavba arranky moc nelíbí, ale nic proti tomu nemám. Jsem si jist, že si na tom @arranka dala hodně záležet a věnovala volný čas minecraftu, než například chození ven. Neříkám, že ostatní tomu volný čas neobětovali, to rozhodně ne, ale je na čase si uvědomit, že se cení nejen krása, ale i snaha. Podle mě si @arranka 3. místo zaslouží. Toto je můj názor / vyjádření k "hádce", která se strhla pod vyhlášením soutěže. Děkuji, hráč Stylecraftu, Lexus.

2 0
Homedvacitkaa napsal dne 29.08.2017 11:34

na te 3 stavbe se mi nelíbý že ta hora je moc simetrická

0 0
Sponzor

pjirik napsal dne 30.08.2017 22:48

@Rukes Na mojí registrovaní parcelu jsem nic nestihl postavit 😄

0 0
Tulinacek napsal dne 05.09.2017 13:02

Gratuluji!

• Tulinacek

0 0
Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Naši partneři