Stylecraft Logo

Bug #66: Redstone bug

Zpět na Bug Tracker
Stav:
Čeká

Problém se nachází na Survivalu. Nechal jsem zde i /warp BugAnonymMouse

Postavil jsem si automatický sklad, který v minulých verzích minecraftu na serveru fungoval. Nyní ale řeším problém s tím, že pokud dám třídit itemy, tak se opakovací systém (Srdce) aktivuje pouze jednou a poté se ihned zasekne a vypne. Takže teď by se očekávalo od systému, že celý zhasne a chyba bude někde v Srdci. Jenže, zhasne se jenom první patro tohoto systému a ostatní patra si vytvoří jakousi nekonečnou energii, jinak řečeno, obyčejný redstone získá funkci redstone torche a napájí ostatní patra, tudíž celý systém krachne, jelikož je závislý na opakujícím se cyklu ze Srdce.

  1. Nefungoval sklad
  2. Zkontroloval jsem redstone
  3. Celé to znovu přestavěl a našel tu chybu tady, dokonce jsem i smazal a znovu vytvořil rezidenci.

Obrázky: http://imgur.com/a/Q7o4E

Obrázek č.1 Na obrázku č.1 je vidět Srdce v neaktivním stavu a část prvního patra, která je vypnuta.

Obrázek č.2 Srdce je aktivováno a první patro úspěšně taky (jelikož ostatní patra jsem prozatím odpojil abych ukázal ten problém). Srdce začne fungovat a probíhá cyklus, dokud itemy nejsou mimo dosah 1. patra (přesouvají se do 2. patra). Poté se Srdce opět vypne a první patro společně s ním, takže to vypadá jako na obrázku č.1.

Obrázek č.3 Na obrázku č.3 je vidět onen bug, kdy redstone změní svou funkci nějakým záhadným způsobem na redstone torch a produkuje signál z ničeho (a z ničeho je tam krásně vidět, jelikož pod slabem od kterého přichází onen signál vidíme nezaktivovaný redstone a je zaktivován až na Hopperu. Postup jsem udělal naprosto stejný jako předtím. Vložil jsem do truhly itemy, ty se poslaly a tím aktivovaly srdce. To se však aktivovalo pouze jednou, jelikož odezva, aby mohlo fungovat cyklické opakování nepřišla právě kvůli tomuto jevu, který je na obrázku vidět.

Obrázek č.4 Tady je pouze vyfoceno první a druhé patro, přičemž první patro je vypnuté, a druhé patro je napájeno oním zabugovaným redstonem, stejně jako všechno následující patra.

Odpovědet
Ale, noták! Pokud chceš odpovědět, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.


Naši partneři