Stylecraft Logo

O co se jedná?

BedWars je hra, ve které jsou čtyři týmy - červený, modrý, žlutý a zelený. V každém týmu mohou být maximálně 4 hráči, hra je tedy celkem pro 16 lidí. Pro odstartování hry jsou zapotřebí minimálně 4 hráči. Objevíte se na mapě, kde budou 4 ostrovy levitující ve vzduchu, musíte si tedy dávat pozor aby jste nespadli. Každý tým má jeden ostrov a na ostrově POSTEL. Cílem hry je se dostat na ostrovy ostatních týmů, zničit jim postele a zabít je. Zároveň ale nesmíte zapomenout bránit svojí postel. Dokud máte svojí postel, po smrti se můžete oživit a pokračovat ve hře. Jakmile ale postel váš tým nemá, když zemřete hra pro vás končí.

Po mapě se spawnují 3 suroviny (bronz, železo a zlato). Zlato se nachází zpravidla ve středu mapy a bronz je vždy ve vaší základně. Za tyto suroviny si můžete zakoupit věci do hry u obchodníků, kteří se nacházejí v základně každého týmu. (klikněte na něj pravým tlačítkem) Můžete si nakoupit například brnění, zbraně, luky, jídlo, nástroje, stavební bloky, lektvary nebo itemy se speciálními schopnostmi.

Jak se do hry dostat?

Zvolte na lobby v hlavním menu MINIHRY a zde zvolte BEDWARS. Následně si můžete vybrat na jaký BedWars server se připojíte. Zobrazují se zde pouze servery, které ještě nejsou ve hře. Vybírejte vždy server, na kterém je již více lidí.

Příkazy:

/lobby - vrátí vás zpět na hlavní serverNaši partneři