Stylecraft Logo

O co se jedná?

SurvivalGames je hra, ve které je cílem získat z truhel co nejvíce věcí a poté zabít všechny protihráče. Pro odstartování hry jsou zapotřebí minimálně 4 hráči. Na začátku hry máte 20 ochranu, aby jste si na středu mohli najít první výbavu. V inventáři máte kompas, který vám bude ukazovat jak daleko a jakým směrem je od vás nejbližší protivník. Jakmile zbudou ve hře poslední 3 hráči, jsou teleportováni na střed mapy na finální souboj. Pokud do 20-ti minut od startu nikdo nevyhraje, končí celá hra nerozhodně. Když umřete, můžete sledovat ostatní.

Jak se do minihry dostat?

Zvolte na lobby v hlavním menu MINIHRY a zde zvolte SURVIVALGAMES. Následně si můžete vybrat na jaký SurvivalGames server se připojíte. Zobrazují se zde pouze servery, které ještě nejsou ve hře. Vybírejte vždy server, na kterém je již více lidí.

Kity:

Kity si můžete zvolit krátce po teleportaci do arény ve vyčkávacím čase.

  • Válečník - Začínáš s brněním a želeným mečem. Rychlá útočná síla! (pro VIP, VIP+, Sponzory a Bosse)
  • Bomber - Máš rád výbuchy? Vyhoď s tímto kitem všechny do povětří! Sám si proti výbuchům více odolný (pro VIP, VIP+, Sponzory a Bosse)
  • Lukostřelec - Začínáš s brněním a lukem. Rozstřílej je všechny! (pro VIP+, Sponzory a Bosse)
  • Běžec - Jsi hyperaktivní. Běháš velmi rychle a skáčeš do velkých výšek! (pro VIP+, Sponzory a Bosse)
  • Pyroman - Oheň je tvá záliba. Podpal všechny. (pro Sponzory a Boss)
  • Tank - Začínáš se silným brněním. Vydržíš toho opravdu hodně! (pro Sponzory a Boss)

Coins:

Ve hře můžete získávat speciální měnu Coins. Za výhru dostanete 20 a za každé zabití 5 Coins. (Hráči vyšší hodnosti než VIP dostávají 2x tolik.) Coins můžete využívat na zakoupení předmětů krátce po teleportaci do arény ve vyčkávacím čase. Pokud umřete a budete sledovat ostatní, můžete je za Coins také podporovat různými itemy

Příkazy:

/lobby - vrátí vás zpět na hlavní server

Statistiky


Naši partneři