Stylecraft Logo

O co se jedná?

Skywars je PvP minihra, která se odehrává ve vzduchu na ostrovech. Vaším úkolem je co nejdéle přežít a zabít všechny hráče. Pro odstartování hry je zapotřebí nejméně 5 hráčů.

Jak se do hry dostat?

Zvolte na lobby v hlavním menu MINIHRY a zde zvolte SKYWARS. Následně si můžete vybrat na jaký SkyWars server se připojíte. Zobrazují se zde pouze servery, které ještě nejsou ve hře. Vybírejte vždy server, na kterém je již více lidí.

Průběh hry:

Na začátku se připojíte do lobby, kde si můžete vybrat kit a zahlasovat pro arénu. Po teleportování do arény si vyberete všechny věci z truhel a honem na střed. Ale pozor na středu na vás čekají Ochránci, ti chrání truhly a TNT uprostřed mapy. V truhlách na středu jsou samozřejmě lepší itemy než na ostrovech. Mapa se po nějakém čase začne rozpadat, takže budete muset stejně opustit svůj ostrov! 😀

Kity:

  • Chovatel kuřat - Vedle vás se objeví slepice, která vám bude každých 8 vteřin snášet vajíčko, které můžete házet po spoluhráčích. (dostupný pro všechny)
  • Šílený vědec - V průběhu hry dostanete vajíčko, ze kterého lze vyvolat zombie, který bude útočit na tvé nepřátele. (pouze pro VIP, VIP+, Sponzory a Bosse)
  • Stavitel - Začneš hru s několika bloky, které můžeš ihned využít na stavění. (pouze pro VIP+, Sponzory a Bosse)
  • Ničitel - Každých 30 sekund máš k dispozici bombu (enderperlu), kterou můžeš ničit mapu. (pouze pro Sponzory a Bosse)


Naši partneři