Stylecraft Logo

O co se jedná?

Ve hře jsou 4 týmy: Červený, Zelený, Žlutý a Modrý. Každý tým mám svojí základnu a kousek od místa, kde se objevíte po začátku hry, naleznete ohradu. Každých 20 sekund se na středu objeví ovečka, vaším úkolem je ji vzít na sebe, pomocí speciálního itemu, který máte v inventáři a co nejrychleji ji odnést do ohrady vašeho týmu. Pozor, hráči z ostatních týmů se budou snažit ukrást ovečky z vaší ohrady, musíte o ně bojovat! Stejně se můžete i vy pokusit ukrást ovečky z ohrad ostatních týmů. Většinou se bojuje i o ovečky na středu mapy. Který tým má za 5 minut, kdy hra běží, nejvíce oveček v ohradě, vítězí. Ve hře hodně záleží na týmové spolupráci.

Jak se do hry dostat?

Zvolte na lobby v hlavním menu MINIHRY a zde zvolte SHEEPQUEST. Následně si můžete vybrat na jaký SheepQuest server se připojíte. Zobrazují se zde pouze servery, které ještě nejsou ve hře. Vybírejte vždy server, na kterém je již více lidí. Po připojení hra začne za 90 sekund, pokud jsou zde alespoň 4 hráči. Pokud zde 4 hráči nejsou, musíte počkat, až se připojí.

Kity:

  • Zbabělec - Stiskni 2x mezerník pro aktivaci zbabělcova speciálního skoku. (pro všechny)
  • Střelec - Získáš 2 šípy každé 2 sekundy. Maximálně však 5. Čím více luk natáhneš, tím více šípů vystřelíš. (pro VIP, VIP+,, Sponzora, Bosse)
  • Vrhač - Můžeš vzít nástrojem na ovce své spoluhráče i ovce na sebe! Můžeš je odhodit po tom, co si je vezmeš na sebe a klikneš levým tlačítkem myší! (pro Sponzory a Bosse)

Příkazy:

/lobby – vrátí vás zpět na hlavní serverNaši partneři