Stylecraft Logo

Aukce

Co jsou to aukce ?

Aukční systém je obchodní režim kdy jeden hráč prodává item, tj. chce ho vydražit, kde nastaví základní cenu a cenu příhozu. Ostatní hráči mohou do jeho aukce přihazovat peníze a tak si zajistit koupi itemu pro sebe, ale pozor, hráči mohou nabídku přehodit vždy vyšší částkou.

Jak aukce fungují u nás ?

Hlavní menu aukcí si lze zobrazit pomocí příkazu /aukce (obrázek č.1) - zde si lze prolistovat aktuální aukce, aukce kterých se účastníš (tj. přihodil jsi), tvé aktuální aukce a itemy k vyzvednutí (vyhrané nebo ukončené aukce).

Pokud i ty chceš vyvolat aukci, je to jednoduché, stačí když si do ruky vezmeš item který chceš vydražit a napíšeš /aukce start. Dostaneš se ho menu nastavení nové aukce a sám si můžeš nastavit množství itemu, vyvolávací cenu, minimální cenu příhozu a délku aukce. Potom stačí pouze potvrdit a je to, aukce je vyvolána! Nyní už jen počkat na nabídky ostatních hráčů (obrázek č.2).

TIP: při založení nové aukce můžeš udělit rychlý příhoz kliknutím na zobrazenou zprávu v chatu (obrázek č.3).

Pozor na jednu věc!

Chtěli bychom varovat všechny hráče, že pokud vyhrajete jakoukoli aukci nebo vyprší ta vaše bez nabídek, tak v obou případech je item možný vyzvednout a získat maximálně do 48 hodin! Takže si dejte pozor aby jste si nekoupili nějakou limitovanou edici a potom se vám nesmazala, protože jste si ji nestihli vyzvednout.

Dále bychom chtěli upozornit, že je zakázáno dražit nelegální či zakázané itemy. Také není povoleno vyvolávat aukci s nesmyslnými materiály (např. hlína, kámen atp…).

Limity aukcí

Maximální vyvolání X aukcí současně je rozděleno následovně:

  • Hráč: 3
  • VIP: 5
  • VIP+: 9
  • Sponzor a Boss: 12

Obrázky

Obrázek č.1: hlavní menu Hlavni menu Obrázek č.2: příhoz do aukce Prihoz Obrázek číslo 3: rychlý příhoz do nové aukce Rychly prihozNaši partneři