mc.stylecraft.cz
23 hráčů

Kdo jsme?

Jsme Minecraft server, který se již od roku 2012 drží na špičce CZ/SK serverů. Máme proto spoustu zkušeností a nemusíte se bát, že by server skončil. Můžete si na jednom místě zahrát to nejlepší, co Minecraft může nabídnout!

Máme zde spoustu miniher, například: Buildbattle, SurvivalGames, BedWars nebo TheBridge. Server se neustále rozvíjí, přibývají nové funkce a minihry. PvP na minihrách však zůstává ve stylu 1.8.

Survival má velmi propracovaný ekonomický systém. Věci můžete prodávat nebo nakupovat za základní ceny v hlavním obchodě. Také si můžete založit vlastní obchod. Můžete obchodovat s velkým počtem hráčů, kteří se na serveru nachází. Vydělávat peníze lze také pomocí těžby v těžebním světě (/mineworld). Správným počínáním zde můžete získat různé speciální limitované předměty se schopnostmi, které mají opravdu vysokou cenu. Můžete také vyhrát nebo vyobchodovat reálné předměty ze Style-Shop.cz (tzv. aktivační předměty). Nachází se zde také spousta doplňujících zábavných věcí například: svatby, přátelé, mise nebo loterie. Server je také super pro stavění. Každý zde dostane prostor na stavby na parcelách nebo si může najít své místo v přírodě v rozsáhlých světech. Při správném nastavení residence nehrozí jakýkoli grief. Pravidelně také pořádáme eventy o super ceny, jako například aktivační a sběratelské předměty.

Máme také zajímavý Creative server, kde se můžete vyřádit, jako byste byli administrátoři serveru. Můžete stavět cokoliv a jakkoliv. Na tomto serveru je také k dispozici populární editační nástroj WorldEdit.

Přátelský a zkušený Admin tým pořádá každý den eventy různého druhu a stará se o stabilitu a rozvoj serveru. Aktivně řešíme na emailu, nebo v podpoře na TeamSpeak serveru jakékoli problémy či dotazy. Vyzkoušejte náš server a uvidíte sami. Přidejte se do velké komunity, jak mladých, tak dospělých hráčů! PŘIDEJ SE K ELITĚ!

Hlasování

Hlasuj pro náš server!

Hlasovat

Obchodní podmínky · Ochrana osobních údajů

© Style section s.r.o. 2020

Built with by ano95. Design by Liturkey.
(version dcbf08f)