Stylecraft Logo

Kdo jsme?

Jsme Minecraft server, který se již od roku 2012 drží na špičce CZ/SK serverů.
Máme proto spoustu zkušeností a nemusíš se bát, že by server skončil. Můžeš si na jednom místě zahrát to nejlepší, co Minecraft může nabídnout!

Máme zde spoustu miniher, například: Buildbattle, SkyWars, SurvivalGames, BedWars nebo Prison.
Server se neustále rozvíjí, přibývají nové funkce a minihry. Vždy běžíme na nejnovější verzi Minecraftu. PvP na minihrách zůstává ale ve stylu 1.8.

Máme také nejnavštěvovanější survival server v CZ/SK. Survival má velmi propracovaný ekonomický systém. Věci můžete prodávat nebo nakupovat za základní ceny v hlavním obchodě. Můžete si také založit vlastní obchod. Obchody si můžete domlouvat s velkým počtem hráčů, kteří se na serveru nachází. Vydělávat peníze si můžete pomocí několika zajímavých prací.
Správným počínáním zde můžete získat různé speciální limitované předměty se schopnostmi, které mají opravdu velkou cenu.
Můžete také vyhrát nebo získat Minecraft giftcode nebo reálné předměty ze style-shop.cz.
Nachází se zde také spousta doplňujících zábavných věcí například: svatby, přátelé, mise nebo loterie. Server je také super pro stavění. Každý zde dostane místo ke stavění na parcelách, nebo si může najít své místo v přírodě v rozsáhlých světech.
Při správném nastavení residence nehrozí jakýkoli grief. Neděláme wipe (restarty mapy) jako ostatní servery.
Pravidelně také pořádáme build eventy o super ceny, jako například trika Minecraft nebo Minecraft giftcody.

Máme také zajímavý Creative server, kde se můžete vyřádit, jakoby jste byli administrátoři serveru, můžete stavět cokoliv a jakkoliv. Na tomto serveru je také k dispozici populární editační nástroj WorldEdit.

Přátelský a zkušený Admin tým pořádá každý den Eventy různého druhu a stará se o stabilitu a rozvoj serveru. Aktivně řešíme na emailech podpory nebo online chatu, který je online každý den, jakékoli problémy či dotazy.
Vyzkoušejte server a uvidíte sami.
Přidejte se do velké komunity, jak mladých, tak dospělých hráčů!
PŘIDEJTE SE K ELITĚ!

Promo 2017:Naši partneři