Stylecraft Logo

Obchodování

Pokud si na serveru domluvíte obchod s jiným hráčem, doporučujeme z důvodu bezpečnosti využít náš obchodovací systém. Systém umožňuje obchodovat s penězi, věcmi i residencemi.

Jak obchodovat?

  1. vyzvěte hráče na obchod příkazem /trade nebo se skrčte a klikněte na hráče pravým tlačítkem.
    Pokud vyzve někdo na obchod vás, objeví se vám to v chatu a obchod můžete začít buď příkazem /trade accept nebo se opět skrčte a klikněte na hráče pravým tlačítkem.

  2. pokud hráč vaši žádost o obchod přijme nebo vy přijmete jeho, začínáte spolu obchodovat a objeví se vám příslušné menu. Nahoře vidíte napsané na které straně ze zobrazuje čí nabídka.

  3. pokud chcete nabídnout hráči itemy, umístěte je do horních volných okének.

  4. můžete si také kliknout na enderperlu a nabízet peníze. Přidávat nebo odebírat peníze můžete pomocí itemů pod enderperlou dle instrukcí. Množství peněz, které aktuálně daný hráč nabízí zjistíte po najetí myší na ender perlu.

  5. je zde možnost také obchodovat s residencemi. Vybrat residenci můžete opakovaným klikáním na sklo. Poté nejdříve klikněte na vlnu levým a následně pravým tlačítkem. Ve chvíli, kdy se objeví zelené clay bloky, residenci jste úspěšně připravili k obchodu. Jestli hráč nějakou residenci nabízí, uvidíte to opět po najetí na skleněný blok pod nápisem Definitivně nabízí:. Obchod s residencí nepůjde uskutečnit, pokud hráč, který má residenci dostat má již maximální počet residencí.

  6. pořádně zkontrolujte si, co oba nabízíte. Pokud s výměnou souhlasíte, klikněte na tabulky červeného skla. Na vaší straně se objeví zelené tabulky skla. Ve chvíli, kdy přijme obchod i druhý hráč, objeví se zelené tabulky skla i u něj. V tuto chvíli se obchod provede

  7. v chatu se vám objeví co jste od hráče obdrželi. Obchod je hotov 😀


Naši partneři