Stylecraft Logo

Seznam limitovaných edicí

Meče

Excalibur - železný meč, enchanty Sharpness X, Unbreaking V, bez efektu. Jedná se o jednu z prvních limitovaných edic, své uplatnění najde v zabíjení monster nebo hráčů.

Čtyřlístek - diamantový meč, enchanty Sharpness V, Looting VII, Unbreaking III, bez efektu. Jedná se o limitovanou edici, která má hlavní využití u “farmení” věcí a zkušeností na monstrech.

Surtalogi - zlatý meč, enchanty Sharpness V, Fire aspect X, Unbreaking III, bez efektu. Jedná se o limitovanou edici, která díky svému “Fire aspect” enchantu dokáže zapalovat na dlouho dobu jak monstra, tak hráče.

Arés - železný meč, enchanty Sharpness X, nezničitelný, efekt “Krvavost” - při hitu do hráče, monstra nebo zvířete vytryskne ze zasaženého objektu krev. Popisek - “Staň se krutým bohem války a boje!”. Meč se nejvíce uplatní při boji s hráči či monstry.

Salazarova šavle - zlatý meč, sharpness VIII, Fire aspect IV, nezničitelná, Duše I, „Nemrtví se probouzí“ - Při zabití hráče či jakéhokoliv moba se objeví jeho duše, která letí k nebesům. Tato limitovaná edice byla speciální vydána na Halloween a je inspirována filmem Piráti z Karibiku. Je vhodná pro zabíjení hráčů v PVP či zabíjení monster v trapce.

Luky

Apollon - enchanty Power VII, Punch IV, Flame, Infinity, efekt “ohnivé šípy” - Šíp má kolem sebe ve fázi letu plameny. Luk se dá díky různorodosti svých enchantů použít prakticky na cokoli, jak na odražení nepřítele, tak na jeho vzplanutí. Krom toho má samozřejmě bezedný toulec, díky kterému může nepřítele kropit šípy do té doby, než jej neskolí.

Amorův luk - enchanty Power VII, Infinity, Luck of the Sea X, efekt “Srdce” - Při dopadu na zem či po trefě hráče, monstra nebo zvířěte, začnou ze šípu vycháhet srdíčka. Popisek “A jak začíná první rande…”. Luk je postavený hlavně na své síle, jelikož nemá jak odražení, tak flame.

Pan - enchanty Power VII, Infinity, Luck of the Sea II, zcela nezničitelný, efekt: „Stvořitel I“ - vyléčí vše, do čeho střelíš. Popis: „Poznej magickou sílu života.“ Luk má velké praktické využití pro vyléčení například Vašich přátel či zvířat.

Krumpáče

Permoník - diamantový krumpáč, enchanty Efficiency VI, Unbreaking IV, silk touch, bez efektu. Jedná se o nejstarší limitovanou edici v podobě krumpáče, což ji také řadí mezi jedny z nejvzácnějších limitovaných edic. Díky své rychlosti kopání dokáže kopat kámen stejně rychle jako třeba netherrack.

Artemis - diamantový krumpáč, enchanty Efficiency VI, Ubreaking IV, efekt “Rachejtle” - Z každého vykopaného blocku vyletí rachejtle. Kopání s tímto krumpáčem může být záživné hlavně díky jeho velmi speciálnímu efektu.

Anubis - diamantový krumpáč, enchanty Efficiency X, nezničitelný, Přepalování I - Vždy, když tímto krumpáčem vykopete jakoukoliv horninu, která se dá přepálit v peci, tak ji krumpáč automaticky přepálí.

Hefaistos - zlatý krumpáč, enchanty Efficiency VII, nezničitelný, Kovář - enchant, který při těžbě opravuje ostatní poškozené itemy ve vašem inventáři. Popisek - “Ukove cokoliv!”. Krumpáč je hlavně pro svou rychlost hojně využíván v těžení kamene, ale dá se také využít na materiály, které se těží s normálním vybavením delší dobu.

Sekery

Labris - Efficiency VIII, Silk touch, Unbreaking IV, bez efektu. Jedná se o první z limitovaných edic v podobě sekery, což ji činí unikátní. Díky její rychlosti kopání se s ní dá kopat dřevo extrémně rychle.

Thorovo kladivo - zlatá, diamantová nebo železná sekyra, enchanty Efficiency X, silk touch, nezničitelný, efekt “Blesky” - Po kliknutí se sekyrou v ruce z ní vyšlehnou blesky, které jsou ovšem neudělují žádné poškození. Thorovo kladivo je unikátní hlavně kvůli tomu, že může být zlaté, železné, ale i diamantové. Krom toho disponuje vysokou rychlostí ničení a je nezničitelné.

Uran - zlatá sekyra, enchanty Sharpness VII, Fire aspect V, nezičitelný, efekt “Zemětřesení” - Po použití efektu sekyra odhodí všechny hráče v oblastí tří blocků kolem vás, cooldown 2,5s. Popisek - Ovládne cokoliv! Tato sekera je hlavně určená k boji, díky své síle a fire aspectu dokáže rozpoutat na bojišti chaos.

Lopaty

Saturn - diamantová lopata, enchanty Efficiency X, nezničitelný, silk touch, efekt “Sklizeň” - Po kliknutí pravým tlačítkem s lopatou v ruce z ní vystřelí určité typy ovoce a zeleniny v MC. Tento efekt má cooldown 2,5s.

Amon - zlatá lopata, Efficiency VIII, Fire aspect VII, Looting VI, nezničitelný, Zlatokop I, „Pohltí Tě zlatá horečka“ - Při kopání písku je šance, že Ti vypadne zlatá cihla. Amon se hodí k rychlému kopání a získávání zlatých cihliček.

Motyky

Smrťákova kosa - diamantová motyka, enchanty Sharpness X, Looting 5, nezničitelné, Moudrost I, „Setne každou hlavu.“ - Při zabití jakéhokoliv monstra dostanete o 25% více zkušeností, efekt Duše - Při zabití pomocí této limitované edice se kolem místa, kde hráč, monstrum či zvíře zemřelo, se objeví kruhový efekt end portálu. Tahle limitovaná edice je vhodná hlavně na zabíjení endermanů a zlepšování svého zkušenostního levelu.Naši partneři