Supertruhla

Supertruhla je truhla, která se nachází na survival serveru. Dostanete se k ní příkazem /supertruhla.
Můžete v ní vyhrát spoustu velmi zajímavých předmětů!
K jejímu otevření je potřeba Super klíč, který lze zakoupit u nás v obchodě.
Pokud máte klíč stačí s tím kliknout na Supertruhlu a začne se losovat výhra. Vždy jednu z výher vyhrajete! 😀  

Výhry:

Kompletní balíček Boss – Kompletní nejcennější balíček na serveru. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si balíček pomocí něj aktivovat. Po aktivaci získáte jak reálné věci (poštovné v ceně), tak hodnost na serveru. Hodnota balíčku je 980 Kč. Více info o balíčku zde.
Minecraft giftcode – Jedná se o kód pomocí kterého si na svůj účet můžete aktivovat originální Minecraft. Můžete poté mít vlastní skin a další výhody. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si giftcode zobrazit. Hodnota Minecraft gitcodu je 670 Kč. odkaz
Speciální zbraň/nástroj – Jedná se vždy o zbraň/nástroj, která je výjimečně silná a má vždy i speciální schopnost. Těchto zbraní/nástrojů se vždy vypustí na server pouze 20 kousků, proto jsou MEGA vzácné. Tyto itemy se v Supertruhle pravidelně obměňují.
Kompletní balíček Sponzor – Jedná se o 2. nejlepší hodnost na serveru, která přináší v podstatě všechny výhody, které lze získat. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si balíček aktivovat. Hodnota tohoto balíčku je 399 Kč Více zde.
Létající had – Pokud získáte tento item, budete moci na lobby létat a sedět při tom na obřím ohnivém hadovi! Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si pomocí něj hada odemknout.
Přeměna na draka – Pokud získáte tento item, může se z vás na lobby stát obří létající drak, kdykoliv se vám zamane! Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si draka pomocí něj odemknout.
Auto Stylecar – Pokud získáte tento item, můžete na lobby využívat na ježdění speciální auto Stylecar.
500 Stylekreditů – Na váš účet se připíše 500 Stylekreditů, které můžete využít na nákup čehokoliv v obchodě, u obchodníka nebo například na platbu hráčských serveru. 500 Stylekreditů má hodnotu 500 Kč.
100 000 000 D­ollarů – Na váš herní účet na survivalu se přičte 100 000 000 d­ollarů! To už je slušná částka, ne?
StyleCraft triko krystaly – Nejúspěšnější a nejprodávanější StyleCraft triko. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si pomocí něj triko objednat. Poštovné je samozřejmě v ceně, jak pro CZ, tak pro SK. Triko vám dorazí až domů nejpozději 3 pracovní dny od objednání. Velikost si samozřejmě při objednání můžete zvolit přímo ve hře sami. Triko má hodnotu 320 Kč. Více zde.
Hráčský server 5 slotů na 14 dní – Můžete si u nás zdarma založit 5-ti slotový hráčský server na 14 dní. Běžná cena je 396 Kč.
30% sleva na style-shop.cz – 30% sleva na celou vaši objednávku v e-shopu style-shop.cz.
Kompletní kit Hlavy Youtuberů – Jedná se o hlavy 8 nejznámějších CZ/SK Youtuberů v Minecraftu. Dostanete je do inventáře na survivalu a můžete si je vystavit kde chcete.
3× Superklíč – Dostanete další 3 Superklíče. To je za jeden Superklíč fajn, ne? 😀
Kompletní Stylekit – Kompletní diamantové vybavení se speciálním názvem a velmi silnými enchanty.
10 000 000 Do­llarů – Na váš herní účet na survivalu se přičte 10 000 000 dollarů! To také je slušná částka, ne?
Spawner na Polární medvědy – Dostanete na survivalu do inventáře spawner na Zombie, položit si ho můžete kam chcete.
Spawner na Skeletony – Dostanete na survivalu do inventáře spawner na Slime, položit si ho můžete kam chcete.
Spawner na Prasata – Dostanete na survivalu do inventáře spawner na Ovce, položit si ho můžete kam chcete.
5 náhodných dekoračních hlav – Dostanete na survivalu do inventáře 5 náhodných super dekoračních hlav.

SEZNAM VÝHER ZDE NEMUSÍ BÝT VŽDY AKTUÁLNÍ, PROTOŽE SE PRAVIDELNĚ MĚNÍ! AKTUÁLNÍ SEZNAM VIDÍTE VE HŘE, PO KLIKNUTÍ NA TRUHLU LEVÝM TLAČÍTKEM MYŠI.

Hodně štěstí! 😀Partneři:

Style-Shop.cz
Casablanca
s-it.cz
4fans
Craftcon
Craftcamp
minecraft-server-list.cz