Stylecraft Logo

SuperTruhla

Supertruhla je truhla, která se nachází na survival serveru. Dostanete se k ní příkazem /supertruhla.
Můžete v ní vyhrát spoustu velmi zajímavých předmětů!
K jejímu otevření je potřeba Super klíč, který lze zakoupit u nás v obchodě.
Pokud máte klíč stačí s tím kliknout na Supertruhlu a začne se losovat výhra. Vždy jednu z výher vyhrajete! 😀 SuperTruhla

Výhry:

Kompletní balíček Boss - Kompletní nejcennější balíček na serveru. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si balíček pomocí něj aktivovat. Po aktivaci získáte jak reálné věci (poštovné v ceně), tak hodnost na serveru. Hodnota balíčku je 980 Kč. Více info o balíčku zde.
Minecraft giftcode - Jedná se o kód pomocí kterého si na svůj účet můžete aktivovat originální Minecraft. Můžete poté mít vlastní skin a další výhody. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si giftcode zobrazit. Hodnota Minecraft gitcodu je 670 Kč. odkaz
Speciální zbraň/nástroj - Jedná se vždy o zbraň/nástroj, která je výjimečně silná a má vždy i speciální schopnost. Těchto zbraní/nástrojů se vždy vypustí na server pouze 20 kousků, proto jsou MEGA vzácné. Tyto itemy se v Supertruhle pravidelně obměňují.
Kompletní balíček Sponzor - Jedná se o 2. nejlepší hodnost na serveru, která přináší v podstatě všechny výhody, které lze získat. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si balíček aktivovat. Hodnota tohoto balíčku je 399 Kč Více zde.
Létající had - Pokud získáte tento item, budete moci na lobby létat a sedět při tom na obřím ohnivém hadovi! Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si pomocí něj hada odemknout.
Přeměna na draka - Pokud získáte tento item, může se z vás na lobby stát obří létající drak, kdykoliv se vám zamane! Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si draka pomocí něj odemknout.
Auto Stylecar - Pokud získáte tento item, můžete na lobby využívat na ježdění speciální auto Stylecar.
500 Stylekreditů - Na váš účet se připíše 500 Stylekreditů, které můžete využít na nákup čehokoliv v obchodě, u obchodníka nebo například na platbu hráčských serveru. 500 Stylekreditů má hodnotu 500 Kč.
100 000 000 Dollarů - Na váš herní účet na survivalu se přičte 100 000 000 dollarů! To už je slušná částka, ne?
StyleCraft triko krystaly - Nejúspěšnější a nejprodávanější StyleCraft triko. Dostanete ho v podobě itemu, který lze prodat, předat nebo si pomocí něj triko objednat. Poštovné je samozřejmě v ceně, jak pro CZ, tak pro SK. Triko vám dorazí až domů nejpozději 3 pracovní dny od objednání. Velikost si samozřejmě při objednání můžete zvolit přímo ve hře sami. Triko má hodnotu 320 Kč. Více zde.
Hráčský server 5 slotů na 14 dní - Můžete si u nás zdarma založit 5-ti slotový hráčský server na 14 dní. Běžná cena je 396 Kč.
30% sleva na style-shop.cz - 30% sleva na celou vaši objednávku v e-shopu http://style-shop.cz.
Kompletní kit Hlavy Youtuberů - Jedná se o hlavy 8 nejznámějších CZ/SK Youtuberů v Minecraftu. Dostanete je do inventáře na survivalu a můžete si je vystavit kde chcete.
3x Superklíč - Dostanete další 3 Superklíče. To je za jeden Superklíč fajn, ne? 😀
Kompletní Stylekit - Kompletní diamantové vybavení se speciálním názvem a velmi silnými enchanty.
10 000 000 Dollarů - Na váš herní účet na survivalu se přičte 10 000 000 dollarů! To také je slušná částka, ne?
Spawner na Polární medvědy - Dostanete na survivalu do inventáře spawner na Zombie, položit si ho můžete kam chcete.
Spawner na Skeletony - Dostanete na survivalu do inventáře spawner na Slime, položit si ho můžete kam chcete.
Spawner na Prasata - Dostanete na survivalu do inventáře spawner na Ovce, položit si ho můžete kam chcete.
5 náhodných dekoračních hlav - Dostanete na survivalu do inventáře 5 náhodných super dekoračních hlav.

SEZNAM VÝHER ZDE NEMUSÍ BÝT VŽDY AKTUÁLNÍ, PROTOŽE SE PRAVIDELNĚ MĚNÍ! AKTUÁLNÍ SEZNAM VIDÍTE VE HŘE, PO KLIKNUTÍ NA TRUHLU LEVÝM TLAČÍTKEM MYŠI.

Hodně štěstí! 😀Naši partneři