Stylecraft Logo

TeamSpeak

TeamSpeak

TeamSpeak je komunikační systém. Oproti Skype má několik výhod. Můžete tam lépe komunikovat s admin týmem, všemi hráči StyleCraftu a je lépe přizpůsobený pro komunikace přímo při hře.

TeamSpeak 3 oficiální webová stránka: ZDE Zde jsou veškeré verze pro operační systémy ke stažení: ZDE Stáhněte si program TeamSpeak3. Spusťte ho a projděte základním nastavením (mikrofonu apod.), program vás navede.

Připojení

  1. Po nainstalování otevřete program a v levém honím rohu je "Connections", což je připojení k serveru.
  2. Vyplňte IP serveru, vaše jméno (třeba jaké máte ve hře), políčko "Server password" nechte prázdné a je to, stačí se připojit. IP na TeamSpeak StyleCraftu je: ts3.stylecraft.cz
## Místnosti Pro komunikaci se musíte s ostatními hráči připojit do jedné z místnosti. Máme tu volné místnosti, do kterých se může připojit kdokoliv. Místnosti určené pro podporu a řešení problémů, pro plug DJ komunitu, eventy ... Pokud chcete soukromí je možné vytvořit si vlastní místnost, kterou můžete ochránit heslem, aby vás s kamarády nikdo nerušil a provozovat soukromé rozhovory podobně jako na Skype. (Klikněte pravým tlačítkem na Create Channel) ## Vysvětlivky serveru Ze začátku jsi všimneme že TeamSpeak je rozdělený na 3 části:
  • Chat (vždy vidíte log serveru, chat místnosti a poté si můžete otevřít soukromý chat s ostatními)
  • Server log (zobrazuje veškeré informace, každý pohyb, nelze zde psát)
  • Popisek (zde vidíte popisky, toho co máte označené: buď informace o hráči, o místnosti nebo serveru- stačí označil levým kliknutím)
Dále nalezneme místnosti, které jsou uspořádané jak mají být, ale každá má svou úlohu: Na pravé straně server (prostřední) části nalezneme ikonky, které mají za úkol označit hráče či místnosti. Slouží spíše pro "design" a orientaci. Nahoře má každý svůj "ovládací" panel, kde si může konfigurovat TeamSpeak nebo například ztlumit si mikrofon či zvuky. Naopak dole nalezneme informace (vpravo) informace o kvalitě připojení. ## Zprávy Když na někoho kliknete 2x, zobrazí se vám online chat s dotyčným. Nebo lze také dát uživateli "poke" což je vyskakující okénko s vaší zprávou. Veškeré informace co lze dělat s ostatními, zjistíte kliknutím pravým tlačítkem na uživatele.  


Naši partneři