CoolFido

CoolFido

Vážení hráči a hráčky, stejně jako ostatní bych se zde rád rozloučil se StyleCraftem a poděkoval hráčům.

Chtěl bych také upozornit, že nejsem úplně dobrý ve ztvárňování myšlenek ve formě textu, proto se může stát, že některé části budou silně nezajímavé...

Má minulost na serveru

Já jsem na StyleCraftu, narozdíl od většiny hráčů, neměl nikterak bohatou minulost. Hrával jsem zde spíše příležitostně, čehož trochu lituji, protože jsem příliš nepoznal "starou předrebornovou komunitu". I přesto mám ze starého StyleCraftu v paměti nějaké útržky. O tom však tento příspěvek není...

Jak jsem se vůbec dostal do týmu?

Postupem času mne začalo zajímat programování webů a osvojil jsem si nějaké znalosti jazyků, které k tomuto patří. Charvy, který se při rebornu dostal do admin teamu mi nabídl, zda bych se nechtěl přihlásit na stálý nábor vývojářů, kde mimo jiné hledali PHP vývojáře. Tak jsem se rozhodl to zkusit.

Co mi StyleCraft dal?

Kromě toho, že jsem se mohl podílet na vývoji webu na úrovni reálné firmy, ve spolupráci s jinými vývojáři mi StyleCraft dal mnohem více, než jsem čekal. Měl jsem příležitost poznat skvělé kolegy z řad admin teamu, ale také skvělou komunitu hráčů na serveru.

Poděkování

Zde je ta asi nejdůležitější část příspěvku. Je pravděpodobné, že alespoň na 3 lidi zapomenu. Pokud jsem Vás tedy nezmínil, nebuďte z toho prosím smutní, a pak mě dořvěte na TSku ☺️ Řazení je čistě náhodné.

Admin team

Helpeři / Moderátoři

charvyCZ Znali jsme se již dlouho předtím, než jsme oba byli v teamu, takže to tady nebudu moc rozepisovat. Hlavní věc, kterou bych asi zmínil je ta, že bez Tebe bych na StyleCraftu nebyl.

CrazyAdam202 Jsi jeden z prvních lidí z teamu, se kterými jsem se seznámil. Své práci helpera detektiva jsi dával vše. Jsem rád, že jsme se často bavili na TS - nikdy jsem se tam nenudil 😀 Jo a taky bych bez Tebe nevěděl, jaká hudba trenduje 😂

EmoLemo Zpočátku jsme hlavně spolupracovali na Wiki. Jsi důležitou součástí naší čtveřice (původně vaší trojice 😜) a doufám, že se budeme všichni 4 nadále scházet na TS. Tvůj přístup k hráčům je sice trochu specifický, ale to snad ví každý sám :D Obdivuji, že jsi vývoj Discord bota nevzdal, i když jsi se na něm učil JS, což určitě nebylo jednoduché.

LeXuSeK I my jsme se často potkávali na TS. Nikdy jsem moc nechápal, proč Tě hráči neměli rádi. Taktéž jsem ale nepochopil to, co následovalo po Tvém odchodu z našeho týmu, jelikož to moc nesouhlasilo s Tvými důvody odchodu - čímž ale nechci říct, že jsi neměl právo odejít. Myslím si, že i přes to mezi námi nebyly žádné konflikty.

Mouz Na rozdíl od těch, které jsem zatím zmínil jsme se na TS potkali jen jednou 😂 Spolupracovali jsme spolu hlavně na nových StyleNews (které nevyšly, ačkoliv bych rád zmínil, že to nebylo vinou ani jednoho z nás dvou). Dovolím si říct, že naše spolupráce byla bezproblémová.

VortexCZE V admin teamu jsme se setkali jen výjimečně, přesto jsme někdy prohodili pár slov na TS, či Instagramu.

Luky727 Spolu jsme se bavili také až později, přesněji po streamu. Je s Tebou rozumná řeč na prakticky jakékoliv téma.

FyrHunter_SVK Podobně jako s Vortexem, jsme se bohužel potkali jen párkrát, a proto jsem Tě moc nemohl poznat.

fiattien Začali jsme se spolu bavit spíše až v posledním měsíci, kdy jsme spolupracovali mimo SC. I s Tebou je spolupráce bezproblémová.

Stavitelé

Lisohlav V době, kdy jsi byl v týmu, jsme se bohužel celkem minuli.

Menormine Co dodat - kdo s Tebou byl na TS, ten ví 😂

Developeři

Saves Rád jsem s Tebou konzultoval cokoliv, co se týkalo programování. Jen je škoda, že jsme se na Style-Shopu nepotkali.

Rukes Myslím, že jsme si vždy ve všem vyšli vstříc a naše spolupráce byla vzájemně přínosná.

Mirek S tebou jsem hovořil jen krátce, a to u pohovoru.

ano95 Ty jsi pro mě byl asi nejdůležitějším z developerů, jelikož jsi byl můj nadřízený a dal jsi mi toho nejvíce. Díky Tobě jsem se neuvěřitelně posunul v programování webů, začal se učit věci, ke kterým bych se sám jen těžko donutil a ukázal jsi mi jak správně používat Git, jak by měl probíhat proces vývoje a jak zefektivnit můj kód. Za tohle Ti jsem velmi vděčný!

Vedení

The_OndraCZ Jak jsem Ti psal již při Tvém odchodu, děkuji ti především za férovou spolupráci a objektivní přístup.

Matrix08 Podobně jako Ondrovi i Tobě děkuji za vlídný a férový přístup. Při návrhu náborového systému s tebou byla jasná bezproblémová spolupráce.

Vám dvěma také vděčím za hodnocení, především za slovní hodnocení, které mě vždy motivovalo.

BioFrozt Ať už jsme se bavili na jakékoliv téma, vždy jsi měl něco přínosného do konverzace. Stejně jako ostatní operátoři máš velmi objektivní pohled na věc.

Kuli Vždy ses choval profesionálně a vstřícně. Neměl jsi problém mi poradit s čímkoliv, co se týkalo grafiky, ale i obecně serveru.

Gotak99 Jak už zmínili ostatní - bez Tebe, bychom se tady všichni nepotkali.

Hráči

K hráčům bych se také rád vyjádřil samostatně, ale bylo by to hrozně dlouhé a vyčerpávající, proto alespoň zlomek z Vás vyjmenuji: Antonek, Mayy_, Bades_, Foxxy889, Misako007, jiri758, Letadlo, dominiku23, kakaduCZE10, Grejvr, Tutici, Flyxor, Sloky, mysan99 a další...

Moc rád bych se ještě někdy setkal s vámi všemi, jakožto se skvělou StyleCraft komunitou. Děkuji Vám za vše!

S pozdravem CoolFido

Made with ♥ by ano95.