Luky727

Luky727

Drazí hráči,

jistě už víte, že StyleCraft bude brzy končit. Proto jsem se rozhodl sem napsat něco o svých zážitcích z tohoto úžasného serveru.

Na server jsem se poprvé podíval v roce 2014 poté, co mi ho ukázal kamarád. Hned ze začátku mě zaujal spoustou možností - ekonomika, minihry na /warp arena, přátelská komunita a ochotný admin team. Postupně jsem se seznamoval s hráči a dělal si přátele, kde to jen šlo. Takto to pokračovalo až do roku 2016, kdy mě StyleCraft omrzel a dal jsem si půlroční pauzu.

V roce 2017 mě Minecraft opět začal bavit, a tak jsem opět zavítal na server, kde k mému překvapení chyběl například /warp arena a bylo tam o něco méně lidí, než předtím. Stále to ale bylo okolo 200, takže jsem si nad tím nelámal hlavu.

Jenže jak šel čas dál, hráči ze serveru odcházeli i nadále. V polovině roku 2018 už jich bylo něco okolo 100. Pak ale přišla (pro mě) zlomová událost, v listopadu byl uveřejněn nábor na pozici helpera, a já, jelikož jsem již dlouho toužil vyzkoušet si jak to vypadá z "druhé strany", jsem se do něj přihlásil. Neměl jsem ale ponětí, že mě do týmu skutečně vezmou. Do toho však bohužel tvrdě zasáhl reborn, jenž srazil dosavadní kolísající počet hráčů na polovinu, tedy průměrně 50.

Ačkoliv situace StyleCraftu nebyla dobrá, stále se držel a já jsem si naplno užíval své nové pozice, pomáhání hráčům mě bavilo (a stále baví) více než jsem očekával. Bohužel postupem času z týmu odešla spousta lidí a celková aktivita vedení začala upadat. Byly časy, kdy jsme na slacku měli třeba 14 dní nepřevedený rank či nezrušenou resku a jelikož nikdo z vedení neměl tu chuť jít na server, všechny výčitky a stížnosti na AdminTeam jsme schytávali my helpeři. Situace byla několikrát natolik kritická, že jsme málem dokonce přišli o významné členy týmu, bez kterých by server neběžel.

Faktem na druhou stranu je, že úpadkem počtu hráčů se zde vytvořila stabilní a přátelská komunita cca. 40 hráčů. Všichni si pomáháte a chováte se k sobě (až na občasné výkyvy) se vzájemných pochopením a respektem. To se projevilo hlavně u projektu Spojeného císařství, ke kterému mám ohromný obdiv. Něco tak sofistikovaného vyžaduje vzájemnou spolupráci a důvěru na velmi vysoké úrovni. Ačkoliv se občas stal nějaký ten průšvih, postupem času jsem si k tomuto výtvoru vybudoval velký respekt.

Teď už ale k jednotlivým lidem, které jsem zde poznal.

Charvy - Na tsku jsme spolu strávili (a určitě i nadále budme trávit) spoustu času. Všechny v roomce vždycky dokážeš rozesmát, ať už je to tím, co jsi řekl nebo tvým smíchem. :D

Saves - Jsi skvělej člověk, vždycky se s tebou dá pokecat a je s tebou kopec srandy.

Menormine - Bez tebe by to v týmu nebylo ono. Nekonečná zásoba nevhodných vtipů a hlášek je fakt super. 🙂

Emo - Ačkoli jsme se občas trošku nepohodli, vždycky budu rád, když si na tsku pokecáme.

Dále pak:

CrazyAdam202, The_OndraCZ, Matrix08, Rukes, CoolFido, KULINK0, walda, Xx_Ondra_xX

Všem bych tímto chtěl poděkovat za nespočet skvělých zážitků a nezapomenutelných okamžiků, kterými jsme spolu zažili. Doufám, že s většinou budu i nadále v kontaktu ať už na TeamSpeaku, tak i na Discordu či Instagramu.

Do budoucna vám přeji hodně štěstí a úspěchů ve všem co vás baví.

Na viděnou na streamu

Luky

Made with ♥ by ano95.