Matrix08

Matrix08

Ahoj!

Když už se zde rozjelo tak pěkné vlákno, měl bych se s vámi i i se serverem také důstojně rozloučit.

Nebudu zde detailně vypisovat, jak jsem se k SC dostal a ani nic podobného, spíše bych tu chtěl uzavřít své působení. (Pokud by to někoho zajímalo, k serveru jsem se dostal přes kamaráda, do týmu pak následně díky svým vynikajícím schopnostem psaní velkých písmen na začátku věty, tečkování na konci a také díky gramaticky přesnému vyjadřování. :P 😀)

Za tu dobu jsem potkal spoustu skvělých lidí i lidí, kteří nám neustále házeli klacky pod nohy, jinak by to ale nešlo. Celkově této zkušenosti ale nemusím litovat.

Být členem týmu nebyla jednoduchá věc. Ono se to nezdá, dělat helpera byla a je poměrně těžká práce - uspokojit všechny hráče zkrátka nejde. Podle mě bych dnes helpera nezvládl dělat, i když jsem to dělal přes dva roky. :D Proto tleskám všem, kteří někdy někde byli a jsou helpery nebo nějakými pomocíky. :D Co mě občasně ale mrzí je, že některé věci stály na vedení a nedokázaly se vyřešit hned, anebo se nevyřešily vůbec. Být členem vedení bylo z jisté stránky obtížné - všichni si myslí, jak jste nadřazení, máte práva na vše a já nevím, co dalšího. Spoustu věcí ale nedokážete udělat sami. Nejhorší pro mě bylo odpovídat na otázky, ke kterým jsem zkrátka neznal odpověď, nebo nedokázal nějaký problém vyřešit, což se stávalo dost často. Nebylo zkrátka příjemné slyšet, jak je vedení neschopné. Nebudu lhát, občas jsem záviděl hráčům, že nemusí řešit některé problémy. 😀

Abych zde nepsal slohovky, celá tato kapitola se uzavírá a je čas jít dál. Jelikož pro mě ,,cesta minecraftem" pravděpodobně skončí, mohu vám všem jedině poděkovat za několik let příjemně stráveného času a popřát vám všem hodně štěstí ve hře, v lásce, ale třeba i ve škole nebo u některých i v práci. Nebudu zde vypisovat jednotlivce, kterým bych chtěl poděkovat - tato cesta vede vždy k tomu, že se na někoho zapomene. :D Příjemně mohu vzpomínat na všechny členy týmu, se kterými jsem pracoval, i na všechny hráče. Je jedno, jestli se jednalo o hráče férové, nebo hráče, které jsem musel pořád banovat. Někteří mě budou mít v lásce, někteří ne, a tak to má být. Poslední větou, užil jsem si tu hru se všemi. <3 Děkuji vám všem.

Matrix08

Made with ♥ by ano95.