T1M3R

T1M3R

Ahoj...

Jelikož jsem dezorientovaný člověk a také jsem zahodil SC za hlavu, dozvěděl jsem se o konci SC nedávno (cca 12 hodin z5). Tak bych vás chtěl seznámit s mojí SC cestou...

2015 Jakožto malý chlapec jsem byl znuzen hráti sám, proto jsem zavítal na SC. Byl to super server. Z toho lobby jsem byl v úžasu. Něco takhle velkého jsem nic neviděl. Měsíc po hraní jsem si koupil VIP na jméno builddesk. Byl jsem šťastný. Hrál jsem na stylecraftu do roku 2016. Neboli "éra Yuki a Haru"

2016 Tuhle dobu jsem sice promeškal, ale řekl bych, že bych stále hrál a hrál.

2017 "Šťastná éra Tajma na SC" Z mé mysli jsem si vytvořil dosti známé jméno T1M3R. Pod tímto nickem jsem poznal MNOHO A MNOHO skvělých lidí! Proto tomu říkám "zlatá éra"

2018 "Úpadky a neštěstí" SC začalo pomalu umírat a já jsem začal tajně bugovat. Bugoval jsem tehdy sám, kradl jsem nezareskované stavby a byl prostě... zm*d. Zase jsem z toho měl dost velký výnos. Pamatuji si, že jsem prodal nabugované itemy cca za 200 sck.

2019 SC zažilo největší změnu... REBORN Itemy, pryč. Tato éra byla, kdy se můj hodně dobrý kamarád @VortexCZE dostal do AT. Ke konci jeho kariéry jsme bugovali itemy společně s Adiklem a Yunusou. (ah, skvělé časy)

2020 Zde moje cesta končí! A vaše také...

Bylo mi ctí s vámi zažít tyto nádherné chvíle! Poděkovaní lidem:

@VortexCZE Tebe musím dát na první místo. Jsi prostě borec. Nejvíc byla ta reska s Mouzem :DDD Máme spolu mega zážitků, které nám ani smazání serveru nesebere.

TheMouz Jsi fajn člověk. Byl jsi mega přátelský a hodně nad věcí

ruze Fajne holčina, mega jsem rád že jsem te mohl poznat!

LegendaryJane Taky, strašně fajn holka!

jiri758 Na tebe bych si nedovolil zapomenout, mega zážitky (lennyfacewithsalute)

Ostatní, kterým bych chtěl poděkovat: Luky727 The_OndraCZ
Matrix08 BioFrozt Letadlo Supergirl517

Děkuji za těch několik let... moje poslední...

Love, peace - Tajm

Made with ♥ by ano95.