TheMouz

TheMouz

Ahoj všichni. Nepíši to zde rád, z vícero důvodů, ale rozhodl jsem se, že se s vámi podělím o nějaké mé vzpomínky, a hlavně, o můj příběh, jak jsem na StyleCraftu začal, mé vzpomínky z Admin-Teamu, a tak dále.

Jak jsem se ke StyleCraftu dostal? Píše se rok 2014, kdy za mnou přijde kamarád a řekne něco ve stylu: ,,Hej, Martine, našel jsem Minecraft server, kde bychom mohli hrát!" No, chytli jsme se toho, a tak započala naše kariéra na StyleCraftu. V té době, my dva, 10-ti letí kluci, jsme se nevěnovali moc chatu, ale spíše jsme si jen tak pro zábavu stavili, vykrádali budovy bez residencí, a prostě se bavili a nic neřešili. Po půl roce to kamaráda omrzelo, já jsem na serveru ještě nějakou chvíli zůstal, ale po čase jsem taktéž odešel.

Můj první a taky poslední návrat na serveru Začínají prázdniny roku 2016, já v té době v sedmé třídě, se vracím zpět tam, kde jsem začal - na StyleCraft! Myslel jsem si, že budu opět jen tak poklidně stavět a nic neřešit. Mýlil jsem se. Sice jsem nějakou chvíli stavil, a bavil se, to mě ale přestalo bavit. Začal jsem se poprvé věnovat chatu a obchodovat! První se super kitem, ale, přeci jen, s něčím. Začínal jsem se tak stávat obchodníkem, který to před rebornem dotáhl hodně daleko.

Éra obchodování Někdy to začít muselo, když už jsem hrál na economy survival serveru. Jak jsem psal výše, začal jsem obchodovat v chatu se super kitem. To nějaký ten rok trvalo, potom jsem ale narazil, na v té době, helpera FaloNa. Bavil jsem se s ním, a věděl jsem, že má volný shop - nevyužívá ho - byl v týmu. Nějak jsem se s ním na TeamSpeaku bavil, a dal mi nabídku. Když mu postavím domek, takovou hobití noru, dá mi tento shop. A tak se uskutečnil, sice podle interním pravidlům týmu, obchod mezi mnou a FaloNem - já získal velký shop, který jsem poté sice předělal, ale stylově byl hezký a hlavně jak píši velký, a FaloN získal obydlí. Zrodil se tak, pro mnohé neznámý projekt MUF.

MUF Ve zkratce: Mouzova ultimátní fabrika. Shop, který se posledních asi 10 měsíců před rebornem dostal na špičku. Krásný, velký shop, kdy ve spodním patře se nacházelo kasíno. V shopu jsem už pak neměl dost prostoru na prodej, proto jsem pak dělal různé výprodeje - daly se tak koupit itemy za desetinu jejich ceny. Po rebornu jsem MUF přestavoval, a dále bych přestavoval. S kamarádem, waldou, se nám podařilo udělat hlavní, tu největší místnost. Byla krása to stavět, ty vzpomínky..

Kariéra obchodníka končí, kariéra helpera začíná! V polovině dubna, roku 2018, jsem obdržel e-mail. Dostal jsem se do support týmu serveru. Na druhý pokus, ale přeci jen, dostal! Ze začátku problémový člen týmu, později to bylo už, řekl bych, lepší. Za zmínku stojí mé přátelství s Ondrou, se kterým jsme mohli několik hodin sedět a řešit holky. Máta, který mi vždy, až doteď se vším pomohl a vyšel vstříc. Nebyli to jen tito dva, které bych chtěl nějak zmínit. Jste to všichni, se kterými jsem se kdy v týmu setkal. Vyzdvihnu zde ale Vortexe, charvyho, Lukyho, Bia, CoolFida a Rukese. I ostatním, díky moc, za vše!

Všechno jednou končí, jiné začíná.. Ne, nyní nemyslím konec serveru, ale konec mé kariéry v týmu. 18.8., roku 2019, mi bylo oznámeno, že v týmu končím. Důvod, pro mě neznámý. Prý to bylo tajné. Pak ale z Máty a Ondry vylezlo, že jsem údajně pomlouval Lexuska, dobře, ze začátku jsem ho nemusel, ale že bych ho pomlouval? To fakt ne. Z týmu jsem tak poklidně neodešel, z ničeho nic jsem byl vyhozen, nestihl jsem se ani rozloučit - proto jsem potom ani nic nepsal, nebudu ze sebe dělat šaška, říkal jsem si.

Jak to bylo teď, v době posledních pár měsíců? Nastoupil jsem na střední školu, stal se členem naší Studentské iniciativy, a začal se více věnovat grafice na web designu. Potkal jsem taky spoustu nových lidí, kamarádek i kamarádů, hlavně ve škole. Začal jsem s nimi trávit více času, a trávit s nimi více času také budu, takže na server už nebylo moc času, vždy jsem si ale nějaký ten čas našel. Zkusil jsem taky znovu nábor, marně, neprošel jsem ani první kolem a pro jistotu mi byly o neúspěchu zaslány dva e-maily.

Co teď, jak skončí server? Mrzí mě, co se stalo. StyleCraft byla pro mě taková "druhá rodina," stejně, jako hasičský sport, který již nějaký čas dělám. Budu se s tím muset smířit, smířit jsem se musel i s rebornem. Je to smutné, co už ale teď nadělám.

Nějaký ten závěr.. Na závěr bych se chtěl omluvit všem, kterým se někdy jakkoliv ublížil, byl na ně zlý, nebo tak něco. Někdy jsem neměl zrovna své dny, vím, omlouvám se vám. V poslední době jsem byl ale řekl bych, velice hodný, a nic jsme neřešil. Jak se říká, užíval jsem si života. Jedna etapa končí, nová začíná. Děkuji vám vše, ze ty úžasné roky, co jsem s vámi strávil, nikdy, ale nikdy na to nezapomenu, zapomenout na to ani nejde. Slibuji, že na Discord budu posílat různé screenshoty, např., jak ano testoval "nový" web s textem v příspěvku "prečo ta kokotina nevypisuje na slack," a tak podobně. Pokud byste se se mnou chtěli někdy v budoucnu spojit, na internetu teď spíše vystupuji jako TENMARTIN. Mám také instagram, který mám zvlášť pro StyleCraft - @tenmouz. Byl bych rád, kdybychom se ještě jednou, všichni, někde a někdy sešli, a zavzpomínali na StyleCraft, na starý server, na kterém jsme všichni strávili několik let našeho života.

Psáno upřímně a s láskou. Váš Martin. ❤️

Made with ♥ by ano95.