charvyCZ

charvyCZ

Ahoj,

rád bych se také vyjádřil ke konci SC a k tomu, jak se vlastně píše "Můj příběh" na tomhle serveru.

Můj příběh začal v roce 2013/2014, kdy jsem SC našel na Craftconu (či podobné akci, jméo již nevím). Když jsem se na server připojil, hrálo tam skoro 200 hráčů. Tehdy jsem byl takový ten "otravný kid" co furt něco chtěl. Pamatuju si, že jsem chtěl koupit něco s hodnotou 100M za 100k a byl jsem schopen to spamovat 2h v kuse - i přes tento fakt, jsem na serveru nedostal jediný kick, či ban. Čas pomalu ale jistě plynul a já už se na serveru začal orientovat. řekl jsem si, že bych rád zkusil nábor, Zkusil jsem a bohužel, nevyšel. Což mě tehdy docela "naštvalo" (Sám nevím proč :D ) a dal jsem si pauzu, poté jsem se opět vrátil na SC a byl znovu nábor, opět zkusil jsem a opět, neuspěl jsem. Tentokrát jsem však zůstal a začal hrát opravdu aktivně, denně i 8h. Postavil jsem si shop a snažil se stát na serveru trochu "známým". Blížil se prosinec r. 2018 kdy jsem se dozvěděl o rebornu (nebudu zminovat od koho :D), doufal jsem, že taky bude nábor, a ano, byl. Tentokrát jsem se opravdu snažil a chtěl jsem se do toho týmu dostat, vyzkoušet ten server i z té druhé strany. Psalo se 26.12.2018, kdy mi přišlo oznámení o tom, že jsem postoupil. Nakonec jsem se do týmu dostal, čehož do teď nelituju. Poznal jsem super lidi, s některými jsme se nakonec bohužel i v pár věcech neshodli. Vždycky jsem se v AT snažil jít "svojí" cestou a snažit se problém co nejlépe vyřešit, především bez banu, což mi moc nevyšlo, jelikož jsem ten, co dal od rebornu nejvíc banů. :D Tady bych to nějak zakončil, pak už jsem jen klasicky postupoval a probojoval se až k moderátorovi, ve kterého jsem na začátku, upřímně, vůbec nedoufal.

Před tím než tady něco napíšu ke konci SC, bych rád poděkoval lidem, kterém jsem díky SC poznal, s některými se bavím do teď, s některými už moc bohužel ne:

EmoLemo, Luky727,...wait, nestačí napsat celý admin-team? Dále hráči: Mouz, Antonek, LeXuSeK, Foxxy, Vortex, mattheo, jiri758 a další, bohužel na další si asi už nevzpomenu, možná to bude tím, že na SC už dávnou nehrajou, těžko říct. :D

Teď něco ke konci SC:

Upřímně, mrzí mě to, nikdy bych neřekl že to bude zrovna teď. Teď, kdy se SC začalo dařit, počet hráčů stoupal, sehnali jsme youtubery, začali jsme pracovat na SkyBlocku apod. Dávali jsme do toho společně se support teamem skutečně hodně. Bohužel, nevyšlo to. Když jsem se to dozvěděl, snažil jsem se říct, že by možná stačily zrušit aktivačky, protože upřímně, SC není o itemech a vlastnictví, ale o vzpomínkách a nostalgii, přeci jen, byli jsme tu skoro 8 let <3, Bohužel, neprošlo to. I tak to ale nevzdáme a pokusíme se SC nějak obnovit, o tomto byste se mohli i v blízké době dozvědět více.

Na závěr bych vám chtěl poděkovat za úžasných 7 let, poslední rok jsem si opravdu užil, byli jsme super komunita. Snad se budem stále vídat na TS, které zatím zůstáva alespoň rok, popř. Discord, který je zdarma.

S pozdravem, charvyCZ

Made with ♥ by ano95.