smteesvsei

smteesvsei

Ahoj, jak asi víte, StyleCarft bude 1.2. končit a já jakožto hráč který na serveru strávil opravdu hodně času. Jsem se rozhodl že se táké vyjádřím a rozloučím.

Pro větší přehled tu udělám obsah

1 - Můj SC příběh

2 - Vyjmeování lidí

3 - Obecný vyjádření

4 - Rozloučení

O tom že SC knočí jsem se dozvěděl téměř ihned po vydání článku na webu. Ze začátku jsem to nebral vážě ale jeden večer jsem si sednul a uvědomil si, co jsem vlastě na serveru zažil. Začalo to takhle - Když mi bylo ještě 9 šel jsem s kamarádem na akci CraftCon kde jsem výhrál 1v1 a dostal poukaz na VIP zdarma. Hned ten den jsem si ho aktivoval a začal na serveru hrát. Tehdy bylo 10.12. 2016. Server mě moc nezaujal, zhruba po měsíci hraní už mě to nebavilo. Zhruba po půl roce jsem si na server znovu vzpoměl a něják jsem se do něj zažral. Po nějaké době jsem si koupil BOSS VIP a už jsem nehrál nikde jinde než na StyleCraftu. Později jsem si otevřel obchod kde jsem prodávál své itemy a to bylo asi vše, nijak dál jsem osobní ekonomiku moc nerozvíjel. Hlavně jsem si na serveru užíval zábavu a super lidi. Pravda je, že jsem s každým nevycházel zrovna lépe ale za zmínku určitě stojí tito lidé o kterých se také dočtete níže. CookieAdamSC, profikollcz, glastfury, a mnoho dalších.

Uběhlo pár měsíců a server jsem již pomalu opouštěl, poslední hřebík do mé pomyslné SC rakve byl REBORN. Za mě jedna z nejhorších věcí které jsem na SC zažil. K tomutojsem se již vyjadřoval ale jen tak rychle - Chápu že nový hráči neměli na SC šanci, reborn vypadá z pohledu A-Teamu docela dobře, ale z pohledu háče který do serveru investoval mnoho času, peněz,... to bylo poměrně zdrcující, témeř vše co jsem vytvořil dokázal jsem ztratil. Server jsem navštěvoval jen zřídka a nepravidelně.

CookieAdamSC Jeden z nejlepších SC kamarád, máme spolu hodně super vzpomínek, dobrých i špatných. Namátkou třeba společný shop, okradení Da3ranem, HS a vlastní server. Je toho opravdu spoustu a nikdy na tebe nezapomenu.

profikollcz Dobrej kámoš, znal jsem tě už delší dobu, ještě před tím než si byl helper. Sice někdy trochu kontrovezní ale byly to bezvadné vzpomínky.

glastfury Ze začátku jsem tě bral jako nějakého arogantního člověka. Pak jsem tě jednou potkal na TS a pak už jsme si povídali atd.

Můj pohled na ukončení serveru je poměrně chápavý, nerad dělám něco, co mě nebaví.

Nechci tu uplně mluvit o věcech jako předání serveru jinému majiteli… protože chápu že to není uplně jednoduché a nikdy jsem v takové pozici nebyl tak to nemohu posoudit.

Každopádně jak jsem sledoval v posledních týdnech a měsících už na serveru nebývalo tolik lidí co bývalo. A investovat čas a peníze do něčeho co stejně téměř nikdo neuvidí je poměrně demotivující.

Na závěr bych chtěl poděkovat úplně všem které jsem na StyleCraftu mohl poznat.

Jak hráům tak také celému Admin Teamu.

Za všechnu tu podporu a hlavně za čas který jste se mnou stránily.

Bohužel na Last Game nedorazím takže tohle je asi naposled co ode mně něco slyšíte nebo čtete. Bude se mi stýskat, bylo těžké udržet slzičky když jsem tohle psal

Budu na vás i celý server vzpomínat v dobrém i ve zlém, doufám že vy také.

Tak se mějte a ahoj.

od ❤️ váš

Made with ♥ by ano95.